ژانویه 27, 2021 By haminp 0

Doma 2-dong ، Seo-gu ، Daejeon ، پشتیبانی از رزروهای رزرو خصوصی

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 27th ، مرکز رفاه اداری در خانه 2-dong (مدیر یک Gu-man) در Seo-gu ، Daejeon (شهردار Gu Zhang Jong-tae) در تاریخ 27th اعلام کرد که از منابع خصوصی برای تهیه ذخایر استفاده می کند پذیرش کلیه دانشجویان سال اول دبستان ، راهنمایی و دبیرستان از خانواده های کم درآمد.

اهداف این حمایت کسانی هستند که دریافت کننده سیستم پایه ملی معیشت (معیشت ، مراقبت های پزشکی ، مسکن ، آموزش و پرورش) و فرزندان خانواده های تک والدی با درآمد کم هستند که انتظار می رود وارد مدارس ابتدایی ، متوسطه و متوسطه شوند ، مبلغ پرداخت کلی 6.5 میلیون درآمد است.

این ذخیره از طریق اهدای منابع از شورای امنیت جامعه دوما دو دونگ (به ریاست گیونگ ری چئون) و یک پروژه پشتیبانی از World Vision برای دانشجویان سال اول ، در دسترس کلیه دانشجویان جدید با کودکان کم درآمد قرار گرفت.

رئیس جمهور گیونگ ری چون گفت: “اگر بخاطر متورم شدن آلودگی کرونا 19 به دلیل تورم در مراسم فارغ التحصیلی و ورود به سیستم ، از گرمای همسایگانم کمی ابراز تأسف کنم”.

وی گفت: آن گو-من ، رئیس داما 2 ، گفت: “ما آن را قبل از تعطیلات می دهیم تا بتوانیم در کنار خانواده جشن خود را جشن بگیریم و یک تعطیلات سال نو گرم ماه داشته باشیم.” “من امیدوارم که این یک شروع درخشان و سالم برای دانش آموزان سال اول با ارادت گرم مردم محلی باشد.”

[ad_2]