فوریه 1, 2021 By haminp 0

Doma 2-dong ، Seo-gu ، Daejeon ، سپرده ای بالغ بر 2 میلیون وون دریافت کرد و هزینه های پزشکی را برای خانواده های کم درآمد تأمین کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در اول ، مرکز رفاه اداری در Doma 2-dong (مدیر یک Gu-man) در Seo-gu ، Daejeon (شهردار Gu Jang Jong-tae) به اول اعلام کرد که 2 میلیون پول ودیعه دریافت کرده است از کو بن هه ، فرزند چا مون به زودی ، که به عنوان مدیر پرونده خصوصی کار می کند.

آقای کو بن هه پس از شنیدن داستان سخت و ناگوار پیرمردهای تنها و خانواده های کم درآمد ، از او خواسته شد تا 2 میلیون پول به دست آمده برای کمک به نیازمندان کمک کند. این اولین بار نیست ، اما سومین بار پس از 1 میلیون وون در سال 2018 و 1 میلیون وون در سال 2019 است.

پول دریافتی از سپرده تعیین شده قبل از تعطیلات سال نو میلادی به خانواده های کم بضاعت که نیاز به هزینه بیمارستان دارند تحویل داده می شود.

یک مرد Gu ، رئیس Doma 2-dong ، گفت: “من می خواهم در معالجه کسانی که اهدا شده اند بسیار کمک کنم” ، گفت: “من می خواهم در درمان کسانی که سپرده شده اند بسیار کمک کنم “گفت:” من دوست دارم در معالجه کسانی که اهدا می شوند بسیار کمک کنم “، گفت:” من می خواهم در معالجه کسانی که اهدا می شوند کمک زیادی کنم. “

[ad_2]