ژانویه 26, 2021 By haminp 0

Deokam-dong ، Daedeok-gu ، Daejeon ، “Café Inn” ، هفدهمین فروشگاه شرکت کننده در اشتراک گذاری الکترونیکی Daedeok را تعیین کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (مدیر پارک Jeong-hyeon) Café Inn را که در Deokam-dong واقع شده است ، به عنوان هفدهمین فروشگاه در اشتراک گذاری الکترونیکی Daedeok در تاریخ 26th تعیین کرد و تصمیم گرفت با انتشار اشتراک پیش پرداخت ، اقتصاد محلی را نجات دهد فرهنگ.

اشتراک گذاری الکترونیکی Daedeok به این معنی است که همه ساکنان برای ایجاد یک Daedeok شاد که همه بتوانند به خوبی در کنار هم زندگی کنند ، اشتراک گذاری را تمرین می کنند. تاکنون 16 رستوران ، کافه ، کتابفروشی ، گل فروشی و نانوایی در Daedeok-gu به عنوان مغازه های تعیین شده فعالیت کرده اند.

اشتراک گذاری الکترونیکی Daedeok یک جنبش جدید اشتراکی است که به افراد خاص یا مشخص نشده مانند دوستان ، دوستداران و خانواده اجازه می دهد تا با پرداخت پیش پرداخت محصولات در فروشگاه های خاص ، از محصول به صورت رایگان استفاده کنند.

خرید محصولات باید با ارز محلی Daedeok e-Roum پرداخت شود و کوپن ها در صورت پرداخت ارائه می شوند. خریدار می تواند شخص خاص یا فرد مشخصی را که می خواهد از کالای پرداخت شده استفاده کند ، در کوپن بنویسد ، کالای پرداخت شده و کلمات انتقال را بنویسد و کوپن را به تابلوی اعلانات ارائه شده در فروشگاه مشخص ضمیمه کند. هرکسی که کوپن را دریافت یا نشان داده باشد ، می تواند در فروشگاه های خاص از کالای مشخص شده در کوپن استفاده کند.

برای فعال کردن استفاده از برخی فروشگاه های اشتراک الکترونیکی Daedeok ، Gu یک رویداد جایزه را به مدت سه هفته تا 7 فوریه برگزار می کند. برای کاربران Daedeok e-Roum که کوپن 5000 تایی یا بیشتر برنده را در فروشگاه های خاص پرداخت کرده اند ، هر هفته 50 نفر برای پرداخت 10 هزار برنده خارج می شوند. کاربران می توانند با درج رسید پرداخت و عکس کوپن در Daedeok e-Roum SNS (فیس بوک ، باند) اقدام کنند.

پارک یونگ هیون ، رئیس بخش گفت: “اشتراک الکترونیکی Daedeok مدل جدید احیا اقتصادی است که با تمرین عشق به همسایگان ، اقتصادی دشوار را نجات می دهد.”

از طرف دیگر ، این ولسوالی قصد دارد تعداد فروشگاه های اشتراک الکترونیکی Daedeok را به 100 فروشگاه در سال جاری گسترش دهد ، در حالی که بخش تجاری را متنوع می کند تا اقتصاد محلی را از طریق اشتراک گذاری احیا کند.

[ad_2]