ژانویه 28, 2021 By haminp 0

Daejeon Yuseong-gu ، تیم کنترل عملیات شب / قرنطینه کرونا 19

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Yuseong-gu (شهردار گو جئونگ یونگ rae) اعلام کرده است که “یک تیم کنترل شورش شب / تعطیلات” را با همکاری اداره پلیس یوسئونگ اداره می کند تا به سرعت به گزارش های مربوط به تخلفات مربوط به تاج پاسخ دهد. 19 تا 31.

اخیراً ، گزارشات مربوط به تخلفات ، حتی در شبهای قرنطینه COVID-19 و تعطیلات ، بطور پیوسته افزایش یافته است ، بنابراین یوسئونگ-گو و اداره پلیس یوسئونگ برای مقابله سریع اقدام به سرکوبی کرده اند.

تیم سرکوب متشکل از چهار افسر بند و دو افسر پلیس در هر منطقه بود ، از جمله رستوران ها و کافه ها ، مراکز تمرین آواز ، امکانات مذهبی ، کافه های رایانه و امکانات ورزشی ، که عمده ترین امکانات برای شیوع عفونت های گروهی است. با این سرکوب مشترک ، می توان بلافاصله به گزارش های مربوط به شب و تعطیلات پاسخ داد. تیم سرکوب مشترک قصد دارد اجرای مقررات قرنطینه را ارتقا بخشد و به شدت با تخلفات برخورد کند.

پیش از این ، یوسئونگ گو در 18000 ، با گسترش مرحله دوم فاصله اجتماعی ، در 7000 مرکز ، از جمله امکانات قابل استفاده مجدد و امکانات مدیریت اولویت ، فعالیت های پیش از جهت گیری را انجام داد و از ساکنان خواست تا قوانین قرنطینه را رعایت کنند.

[ad_2]