ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Daejeon Yuseong Golden Ale به فروش تجمعی 20000 بطری دست می یابد!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] روند رشد آبجوی صنایع دستی محلی “Yoseng Zlaten Ale” ، ارائه شده توسط Yusong-gu (شهردار Gu Yong Yong-rae) در Daejeon ، قابل توجه است.

در میان محبوبیت روزافزون آبجوهای دستی در سالهای اخیر ، یوسئونگ گو از طریق توافق نامه تجاری با خانه وایزن در آگوست سال گذشته ، آبجو دستی “Yoosung Golden Ale” را که حاوی نام محلی بود ، راه اندازی کرد.

در پنجمین ماه از عرضه خود ، Yuseong Golden Ale به فروش انباشته 20000 بطری دست یافت. طبق گفته های Weizen House ، که مسئول تولید و فروش آبجو کاردستی Yuseong است ، فروش Yuseong Golden Ale ، که در حدود پنج ماه سال گذشته فروخته شد ، بیش از 30 درصد از کل فروش بود.

در حقیقت ، وایزن هاوس سال گذشته به دلیل وجود کرونا 19 در تحویل به فروشگاه مشکل داشت ، اما به دلیل راه اندازی Yuseong Golden Ale فروش سالانه آن کمی افزایش یافت. گو به دلیل محبوبیت بیشتر این رشد ، افزایش محبوبیت آبجو کاردستی و افزایش خانواده روانی ناشی از کرونا 19 اشاره کرد.

طلای طلایی چرب با طعم چرب با تفاوت های ظریف نرم اما مرکبات و طلایی 100٪ کل مالت (جو) جذاب است و دارای ویژگی های یک آبجو با طراوت است که می توان در آفتاب تابستان از آن لذت برد.

امسال Yuseong Golden Ale اولین حضور خود را نه تنها به مردم محلی ، بلکه به بازدیدکنندگان از سراسر کشور که از Yooseong بازدید می کنند نشان می دهد. این ناحیه قصد دارد با استفاده از تخصص های محلی و افزایش ارزش مارک یوسئونگ در نمایش رویدادهای بزرگی مانند جشنواره فرهنگی چشمه های آب گرم یوسئونگ و نمایشگاه گل داوودی یوسئونگ ، اقتصاد محلی را ارتقا بخشد.

Jeong Yong-rae ، رئیس Yuseong-gu ، گفت: “ما انتظار داریم Yuseong Golden Ale روند خوبی در فروش نشان دهد و به احیای اقتصاد محلی کمک کند.” من این کار را خواهم کرد.

[ad_2]