فوریه 3, 2021 By haminp 0

Daejeon Seo-gu در ارزیابی کلی از دولت فعال شماره یک در منطقه خودمختار ملی است!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Seo-gu (شهردار Gu Jang Jong-tae) مفتخر شد که در ارزیابی کلی از دولت فعال 243 دولت محلی در سال 2020 در منطقه خودمختار ملی رتبه اول را کسب کند.

روز دوم ، وزارت ادار عمومی و امنیت 18 مقام محلی را اعلام کرد که سال گذشته زندگی مردم را از طریق دولت فعال تغییر دادند. پنج سازمان منطقه ای و 13 سازمان اصلی با ایده های خلاقانه و تجارب نوآورانه انتخاب شدند که از میان آنها پنج منطقه خودمختار ذکر شد ، از جمله Seo-gu ، Daejeon.

این منطقه سال گذشته به عنوان مقام محلی پیشگام در اداره فعال انتخاب شد و یک برنامه عملیاتی سالانه شامل 11 وظیفه در سه زمینه اصلی برای ایجاد یک سیستم برای افزایش ، بررسی نتایج اجرای سه ماهه و گشایش سیاست های مختلف برای حل و فصل دولت فعال ایجاد کرد. فرهنگ جدید دفتر عمومی. · تبلیغ می کند.

مبنای نهادی با اتخاذ مقرراتی برای حمایت و پشتیبانی از کارمندان دولت فعال اداری ، تقویت عملکرد سیستم آزاد سازی و ارتقا awareness سطح آگاهی و عملکرد داوطلبانه کارمندان دولت که مشمول اقدام از طریق تهیه گزارشات و نقشه های ماهانه هستند ، ایجاد می شود ، مشاغل جدید و آموزش و رقابت عمیق برای مجاز کردن اقدامات. به تشویق ادامه می دهد.

علاوه بر این ، اقدامات ترجیحی برای پاداش دادن به کارمندان کارمندان برجسته دولت در دولت فعال انجام شده و تلاش شده است تا رفتار منفعلانه کارمندان دولت از بین برود. آنها همچنین در علاقه و رهبری رئیس آژانس ، که یک دولت فعال را رهبری می کرد ، نتایج بالایی دریافت کردند.

به طور خاص ، مورد یک دولت فعال که به طور پیشگیرانه پارکینگ را با تجزیه و تحلیل مدل های پارک غیرقانونی و ایجاد کارت های پارک مبتنی بر داده های بزرگ با همکاری KAIST تنظیم می کند ، نظرات خوبی را به دست آورده است.

شهردار ژانگ یونگ تائه گفت: “از آنجا که ما سال گذشته به عنوان دولت محلی پیشرو در دولت فعال انتخاب شدیم ، خوشحالیم که از خارج به خاطر دستاوردهایی که به طور مداوم برای ایجاد یک دولت فعال در سال جاری کسب کرده ایم ، شناخته می شویم.” بحران و آماده شدن برای آینده ای که به سرعت نزدیک می شود “، وی گفت.

از سوی دیگر ، گو به عنوان تنها موسسه عالی در داژئون در ارزیابی نوآوری دولت محلی برای سال 2020 ، که در دسامبر سال گذشته اعلام شد ، انتخاب شد.

[ad_2]