ژانویه 25, 2021 By haminp 0

Daejeon Seo-gu اقدامات با شدت بالا را برای رسیدن به بالاترین سطح یکپارچگی در سال 2021 آماده می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Seo-gu (شهردار گو جونگ-تئه جانگ) در حال آماده سازی اقدامات برجسته برای صعود به بالاترین سطح یکپارچگی در سال 2021 و شروع یک جنگ جامع برای بهبود یکپارچگی است.

گو دلایل مناطقی را که سال گذشته در ارزیابی یکپارچگی نهادهای ملی م publicسسات عمومی کره ضعیف بودند ، تجزیه و تحلیل می کند و به دنبال طرحی برای بازگرداندن بالاترین سطح یکپارچگی است.

به منظور تقویت مدیریت و نظارت بر ساخت و ساز در مناطق آسیب پذیر ، نظرسنجی ها اغلب با شرکت های مرتبط انجام می شود تا از قبل تقویت صداقت و جلوگیری از فساد و اقدامات مختلف برای بهبود یکپارچگی ، مانند تقویت بازرسی های منظم برای نظم در مناصب عمومی و فعال سازی سیستمی برای گزارش فساد

علاوه بر این ، اقدامات مختلفی برای تقویت كنترل داخلی مستقل تهیه شده است. نمونه های نمایندگی شامل ادامه آموزش و یادگیری خودکار سیستم های مبارزه با فساد ، مانند قانون مبارزه با درخواست ، مدیریت سیستم الکترونیکی Cheongbaek و سیستم مدیریت اخلاق برای کارمندان دولت ، و ایجاد محافظ صفحه برای یکپارچگی تمام کارمندان است. رایانه

یونگ-تئه ژانگ ، رئیس منطقه گفت: “حسن نیت کارمندان دولت مهمترین فضیلت است که ادارات دولتی را حفظ می کند ، و دولت هنگام ایستادن کارمندان دولت درست ایستاده است.” در حال تبدیل شدن به یک شهر نمونه از صداقت و شهر شماره یک در سلامت ملت است. “وی بیایید” یک شهر محافظت شده در غرب “ایجاد کنیم.

[ad_2]