ژانویه 19, 2021 By haminp 0

Daejeon Seo-gu ، 2021 مسابقه تجارت برای آموزش و آموزش پشتیبانی شغلی

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در نوزدهم ، Seo-gu از Daejeon (شهردار Gu Jong-Tae Jang) در تاریخ 19 اعلام کرد که سازمان هایی را برای اجرای پروژه آموزش و آموزش استخدام 2021 استخدام می کند. و ماه بعد

این منطقه هر ساله از طریق مناقصه های عمومی آژانس ها را استخدام می کند تا آموزش استخدام جدیدی را فراهم کند که شرایط محلی را داشته باشد ، و به ویژه در سال جاری قصد دارد با ارزیابی فشرده فرصت های اجرای پروژه و روابط استخدامی ، اشتغال را بهبود بخشد. .

صلاحیت های کاربردی ، شرکت ها یا سازمان هایی هستند که توانایی انجام آموزش برای افزایش صلاحیت حرفه ای برای ساکنان غرب را دارند و کل مبلغ پشتیبانی 30 میلیون کسب شده است و می تواند برای 15 میلیون کسب شده برای یک پروژه اعمال شود.

این ناحیه قصد دارد 2 an 5 پروژه پیشنهادی در طول دوره درخواست تا 16 ماه بعد را از طریق یک بررسی داخلی در مورد کمک هزینه ها انتخاب کند و سرانجام آنها را در پایان فوریه انتخاب کند.

شرکت ها و سازمان هایی که می خواهند متقاضی شوند می توانند معیارهای غربالگری ، برنامه و اسناد ارائه شده از طریق یک اطلاعیه عمومی در وب سایت Seo-gu را بررسی کنند ، فرم درخواست را پر کنند و برای شخص مسئول ارسال کنند (khj07040 @ کره. کر)

شهردار ژانگ یونگ تائه گفت: “با توجه به شرایط فعلی که نرخ بیکاری در منطقه به دلیل طولانی شدن تاج 19 افزایش می یابد ، ما در سال جاری بر انتخاب مشاغل با رقابت بالا تمرکز خواهیم کرد و سعی در بهبود نرخ واقعی اشتغال داریم. ساکنان. ”

برای جزئیات بیشتر ، اطلاعیه و پیام را در وب سایت Seo-gu Office بررسی کنید یا با دفتر اقتصاد شغلی (Econom288-2412) دفتر Seo-gu تماس بگیرید.

[ad_2]