ژانویه 31, 2021 By haminp 0

Daejeon Seo-gu ، کمیته امنیت معیشت 2021

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Seo-gu (افسر Gu Jang Jong-Tae) یک کمیته امنیت معیشت را در سال 2021 در دفتر لشکر 29 برگزار کرد.

در جلسه آن روز ، گزارش مباحث کمیته فرعی امنیت زندگی برای سال 2020 ، برنامه سالانه نظرسنجی از گیرندگان سیستم ملی معیشت ملی در سال 2021 و برنامه منطقه ای حمایت از خودکفایی مورد بحث قرار گرفت. و حل شد.

ابتدا ، طرحی برای انجام نظرسنجی در مورد وضعیت زندگی و درآمد و دارایی برای 44،666 خانوار دریافت کننده سیستم ملی تأمین معیشت و افرادی که موظف به حمایت از آنها هستند ، و همچنین طرحی برای حمایت از خودکفایی محلی برای گسترش فرصت های اشتغال تهیه کنید و حمایت از استقلال برای خانواده های کم درآمد و ترویج پروژه بر اساس آن. تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم

علاوه بر این ، کمیته های فرعی کمیته امنیت معیشت حداقل یک بار در ماه برگزار می شود تا تصمیمات مربوط به پوشش را برای بهبود حقوق خانوارهایی که به دلیل ماهیت خانوارهایشان و از بین رفتن روابط خانوادگی و زندگی با مشکل روبرو هستند ، بهبود بخشد. مشکلات اطراف آنها ، آنها بیگانه نخواهند شد.

شهردار ژانگ یونگ تائه گفت: “به منظور انطباق با جامعه در حال تغییر به دلیل دوره طولانی تاج 19 ، غرب همچنین به دنبال روش های مختلف برای ارائه خدمات اجتماعی مناسب خواهد بود.” “با اجرای یک مدیریت دقیق مراقبت های اجتماعی بدون نقاط کور برای رونق ، ایجاد یک غرب بدون از خود بیگانگی و حذف. من سعی می کنم آن را انجام دهم ”

[ad_2]