ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Daejeon Seo-gu ، اولین منطقه خودمختار ملی است که با KDIS قرارداد کسب و کار منعقد می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در هجدهمین Seo-gu Daejeon (مدیر Jong-Tae Jang) برای اولین بار در دفتر منطقه ای یک قرارداد تجاری با دانشکده تحصیلات تکمیلی KDI سیاست عمومی و مدیریت (رئیس جمهور یو جونگ ایل ، از این پس KDIS نامیده می شود) امضا کرد.

در راستای عصر تمرکززدایی ، دو سازمان روابط دوستانه و همکاری را به منظور ارتقا individuals افراد مستعد با توسعه منطقه ای متعادل و فرصت های بین المللی سازی ایجاد کرده اند.

KDIS یک مدرسه تحصیلات تکمیلی وابسته از موسسه توسعه کره واقع در Sejong است و با “تولید 6،250 فارغ التحصیل از 138 کشور” پیشگام در تبلیغ کره است.

این منطقه پتانسیل و دانش KDIS را تحویل داده ، پروژه های راهنمایی و مربیگری را بین دانشجویان خارجی و غربی ترویج می کند ، توسط کارمندان دولت سابق در برنامه KDIS شرکت می کند ، ساکنان و دانشجویان هر دو موسسه را به جشنواره ها یا سمینارهای غربی دعوت می کند ، تبادل ویژه سخنرانی ها و غیره همکاری ادامه خواهد داشت.

رئیس KDIS یو چون ایر گفت: “برای پرورش منابع انسانی مناسب برای دوره جهانی سازی ، ابتدا باید استعدادهای محلی کشف شود. من سعی می کنم آن را انجام دهم ”

شهردار ژانگ یونگ تائه گفت: “ما همچنان با همکاری با بهترین موسسات آموزشی کره و بهبود کیفیت زندگی غربی ها به دنبال راه هایی برای تقویت وضعیت خود به عنوان یک شهر آموزشی خواهیم بود.

[ad_2]