فوریه 3, 2021 By haminp 0

Daejeon National Prefecture Centre برای ادای احترام از طرف خانواده داغدیده و تهیه فیلم از طریق کانال YouTube

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] برای جلوگیری از شیوع عفونت کرونا 19 ، مرکز ملی استان دژئون (مدیر جونگ هو جئون) به نمایندگی از اعضای خانواده داغدیده ای که نمی توانند از 11 فوریه تا 14 فوریه در تعطیلات سال نو قمری در سومین روز به گورستان ملی مراجعه کنند ، ملاقات می کند. ، در سوم اعلام شد که یک ویدیوی آنلاین با عنوان “من از طرف خود قلب این خانواده داغدار را منتقل می کنم” از طریق یک کانال YouTube به اشتراک گذاشته شده است.

این ویدئو برای دلجویی از قلب خانواده های داغدیده که از عدم مراجعه حضوری به گورستان ملی پشیمان شده اند ، تهیه شده است و شامل رئیس تالار یادبود و سایر مقامات اجرایی است که به نمایندگی از خانواده داغدیده در Memorial Pagoda عبادت می کنند.

“مرکز توانبخشی ملی داژئون به جای آن به قلب افراد داغدیده منتقل خواهد شد.” این فیلم را می توانید در وب سایت مرکز ملی استان ملی داژئون و در کانال رسمی YouTube مشاهده کنید. علاوه بر این ، “سرویس عکس عکس هئونوا و عبادت” در حال انجام است که در آن اتاق جلسات استان و گروه تشریفات به درخواست خانواده داغدار مستقیماً اجرا می شوند.

علاوه بر این ، از طریق وب سایت مرکز توانبخشی ملی Daejeon ، خانواده های داغدیده می توانند بدون مراجعه حضوری به گورستان ملی به گورستان ملی مراجعه کنند و می توانند به صورت آنلاین عبادت کنند و یک مراسم یادبود بنویسند.

در همین حال جونگ هو جئون گفت: “توقف گورستان ملی در تعطیلات سال نو قمری اقدامی اجتناب ناپذیر برای امنیت خانواده های باسابقه و شهروندان است. ما خواستار درک و همکاری شما هستیم و برای شما یک تعطیلات سالم و سالم آرزو می کنیم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد مرکز استان دژئون در تعطیلات سال نو میلادی ، به وب سایت مرکز ملی استان های دژئون مراجعه کنید.

[ad_2]