ژانویه 29, 2021 By haminp 0

Daejeon Metropolitan Rapid Transit Corporation ، جمع آوری نظر شهروندان در برابر جلوگیری از کرونا 19

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شرکت حمل و نقل سریع و سریع Daejeon نتایج جمع آوری نظرات در مورد پیشگیری از کرونا 19 در راه آهن شهری را که بین دسامبر و ژانویه سال گذشته در ایستگاه هال هال و ایستگاه یوسئونگ اونچئون از اول فوریه برگزار شد ، فاش می کند.

KDHC ، که به دنبال جلوگیری از شیوع کرونا 19 و ایمنی مسافران است ، با گوش دادن به نظرات اقدامات قرنطینه ای که سال گذشته اجرا شد ، به نظرات شهروندان گوش فرا داد تا به آنها در بازگشت به زندگی عادی کمک کند.

از میان 142 پاسخ دهنده ، 88 نفر پیام تمجید و حمایت از ساخت و ساز و شهر داژئون و همچنین کادر پزشکی را برجای گذاشتند و 59 نفر نظرات مختلفی را در مورد پیشگیری از کرونا 19 مانند تقویت کنترل ماسک و نصب دروازه های قرنطینه غیر چهره بیان کردند. .

علاوه بر این ، مشخص شد که 651 نفر ، یا 87٪ از 752 پاسخ دهنده ، نصب “ضد عفونی کننده دستی خودکار از نوع اسپری” را به “ضد عفونی کننده دست پمپ” به روش کار ضد عفونی کننده دست ، یکی از COVID ترجیح می دهند – 19 قانون قرنطینه شخصی.

شرکت حمل و نقل سریع Daejeon Metropolitan تصمیم گرفت نتایج جمع آوری نظرات کاربران دو ایستگاه با تعداد زیادی مسافر را منتشر کند و به دنبال فعالانه موارد احتمالی مانند نصب درب های قرنطینه که به صورت رو در رو نیستند ، ادامه دهد. من گفتم

یک Chung-geol ، رئیس تیم مدیریت خدمات ، گفت: “به غیر از عفونت های خاص در تأسیسات ، وضعیت کرونا 19 در منطقه ما خوب است زیرا همکاری فعال از طرف شهروندان داژئون با کیفیت بالا وجود دارد. . من تمام تلاشم را می کنم تا آن را انجام دهم. “

[ad_2]