ژانویه 26, 2021 By haminp 0

Daejeon Jung-gu ، مدیریت ایمنی مواد غذایی Seongsu ایده آل برای شب سال نو!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Jung-gu (Gu شهردار یونگ گپ) دستورالعمل های مربوط به مدیریت بهداشت و بازرسی از مجموعه شرکت های وابسته را تا تاریخ 29 ام برای اطمینان از ایمنی مواد غذایی آب مقدس برای تعطیلات قبل از سال جدید قمری انجام می دهد.

انتظار می رود این مدیریت ایمنی خرید مواد غذایی برای هدایا و گردش مالی آنلاین را با توجه به اثرات کرونا 19 افزایش دهد و قصد دارد همزمان به صورت آنلاین جمع آوری و در بازارهای سنتی جمع آوری کند.

اهداف بازرسی ها شرکت هایی هستند که برای جشن ها و هدایا مواد غذایی تولید و می فروشند و ابتدا سابقه دستورات اداری و شرکت هایی که در سه سال گذشته مورد بازرسی قرار نگرفته اند بررسی می شود.

این آزمایش و بازرسی توسط م Instituteسسه بهداشت و محیط زیست شهر دژئون انجام می شود و در صورت عدم انطباق نتیجه بازرسی ، از طرف اداره اداری صالح و اداره ، از عدم رعایت آن مطلع می شود. محصول باید بازیابی شود

بررسی های اصلی عبارتند از: استفاده از مواد اولیه ای که در مواد غذایی یا ماندگاری قابل استفاده نیستند. – مناسب بودن استانداردهای ذخیره سازی و توزیع مواد اولیه و محصولات نهایی. . activities فعالیت های تجاری و غیره

در حین بازرسی ، یونگ-گو قصد دارد تدابیری اتخاذ کند تا هیچ سوerstand تفاهمی از طرف شرکت در خصوص جلوگیری از تاج در مراحل بازرسی با استفاده از ماسک و دستکش بهداشتی و ضد عفونی کننده دست ایجاد نشود.

سخنگوی Goo گفت: “ما تمام تلاش خود را برای مدیریت ایمنی مواد غذایی انجام خواهیم داد تا مصرف کنندگان قبل از سال جدید قمری با اطمینان غذا غذای Seongsu را خریداری کنند.”

[ad_2]