ژانویه 20, 2021 By haminp 0

Daejeon Jung-gu ، ارزیابی کلی از افشای اطلاعات توسط وزارت ادار عمومی و امنیت 2 سال متوالی ، یک موفقیت بزرگ “بهترین”!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Jung-gu (پارک گو یونگ گپ) اعلام کرد که پس از سال 2019 در ارزیابی کلی افشای سازمان یافته توسط وزارت ادار Administration عمومی و امنیت ، رتبه “بهترین” را در سال 2020 دریافت کرده است.

یونگ گو با راه اندازی یک تیم نظارت بر افشای اطلاعات و یک سیستم مشاوره در محل برای گسترش کانالهای مختلف برای تجزیه و تحلیل تقاضا ، به دنبال شفاف سازی اطلاعات اداری است.

به طور خاص ، در این ارزیابی ، نمرات بالایی در زمینه صحت افشای قبلی ، مانند تعداد ثبت نام ها و میزان افشای اطلاعات قبلی ، و همچنین در زمینه پردازش ادعاها ، مانند مناسب بودن استانداردهای دقیق برای عدم افشای اطلاعات ، و بالاترین درجه را کسب کرد.

از سوی دیگر ، ارزیابی کلی افشای اطلاعات با 10 شاخص در چهار زمینه انجام می شود ، از جمله: “اطلاعات اولویت دار” ، پردازش ادعاهای پردازش اطلاعات اصلی “مدیریت مشتری با هدف آژانس های اداری مرکزی ، مقامات محلی و نهادهای عمومی. یک تیم ارزیابی خارجی از طریق ارزیابی عینی و منصفانه تشکیل و تأیید می شود.

شهردار گو پارک یونگ گی گفت: “ما از طریق شفاف سازی اطلاعات در مورد دولت عمومی ، حق شهروندان را در شناخت و ارتقا یک دولت قابل اعتماد تضمین خواهیم کرد.”

[ad_2]