ژانویه 25, 2021 By haminp 0

Daejeon Hana Citizen لی “هو” را برای “افزودن سرعت به خط دفاعی” جذب می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Hana Citizen مدافع هو-لی لی را از Gangwon FC استخدام کرد.

هو-این لی ، فارغ التحصیل دبیرستان گیونگشین و دانشگاه سانجی ، بازیکنی است که با سرعت بسیار زیادی توجه را به خود جلب می کند به طوری که از زمان دانشگاه لقب “Man Bullet Man” را به او داده اند. او در سال 2018 در Gangwon FC روی صحنه حرفه ای ظاهر شد و یک بازیکن چند نفره است که می تواند از عهده همه مدافعان میانی ، دفاع راست و هافبک های دفاعی برآید.

قدرت او شرایط جسمانی عالی 185 سانتی متر و 75 کیلوگرم و همچنین تماس نزدیک و دفاع شخصی در برابر مهاجم حریف با استفاده از سرعت بالا است که در 11 ثانیه به 100 متر می رسد. او مهارت موقعیت و ساخت بسیار خوبی دارد ، بنابراین در هر دو رشته کاراته به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. دژئون با لی هو این سرعت را به خط دفاعی افزود.

هویین لی گفت: داژئون تیمی با اهداف و دید بالا است. من می خواهم با رقابت در چنین تیمی فرصتی برای خودم ایجاد کنم تا به مرحله بعد بروم. از آنجا که دیر به من پیوستم ، می خواهم به بازیکنی تبدیل شوم که با بازی یک قدم بیشتر از بقیه و تلاش به تیم کمک می کند. ”

از طرف دیگر ، داژئون اولین تمرین میدانی Geoje را با تمرکز بر تقویت قدرت بدنی و بهبود کار تیمی از 7/1 به 1/24 انجام داد و در دومین دوره آموزش میدانی Jeju را در تاریخ 28 قرار خواهد داد. این برنامه به حداکثر رساندن قدرت سازمانی از طریق مسابقات آموزشی و بهبود تکمیل تاکتیکی برای آماده سازی برای مسابقات واقعی است.

[ad_2]