ژانویه 24, 2021 By haminp 0

Daejeon Hana Citizen ، قدرت بدنی و کار تیمی از طریق اولین آموزش باتری!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Hana Citizen اولین آموزش میدانی را که در Geoje ، Gyeongnam برگزار شد ، با موفقیت به پایان رسانده و اولین قدم را برای صعود در فصل 2021 برداشته است.

داژئون اولین آموزش میدانی را در Geoje از هفتم همراه با مربی لی مین سونگ و کادر مربیگری تازه تأسیس آغاز کرد. اولین تمرین بر تقویت قدرت بدنی و انجام تمرینات شدید متمرکز است. این تمرین آنقدر شدید بود که همه بازیکنان موافقت کردند و گفتند: “این سخت ترین تمرین زمستانی بود که من تجربه کرده ام” ، اما همه بازیکنان با انگیزه قوی و اهداف مشخص تمرین می کردند و جو را گرم می کردند. با بازیکنان و سعی در بهبود کار تیمی و هماهنگی بین بازیکنان موجود و بازیکنان تازه منصوب شده است.

کارگردان لی مین سونگ گفت: “در اولین دوره تمرینی ، ما روی ایجاد استقامت که فصل را هدایت می کند تمرکز کردیم. مطمئناً ورزشکاران به دلیل تمرینات فشرده تلاش زیادی کرده اند ، اما می خواهم از شما بخاطر پیگیری من تشکر کنم. همانطور که برنامه افتتاحیه بازی تنظیم شده است ، ما آماده خواهیم شد تا سطح تمرینات بازی را که می خواهیم در این فصل نشان دهیم از طریق آموزش متوسطه ارتقا دهیم. ”

هافبک لی جین هیون که به این فصل پیوست ، گفت: “زمان خوبی بود تا با تمرینات میدانی به اعضای جدید تیم نزدیکتر شوم. جو در زمین تمرین واقعا پرشور است. اگر این جو را ادامه دهیم ، معتقدم که تا پایان فصل به هدف مورد نظر خواهیم رسید. من تمام تلاش خود را برای بقیه دوره انجام خواهم داد. ”

پس از استراحتی کوتاه ، دژئون عازم ججو شد ، مکانی از 28 ام دبیرستان. برنامه ریزی شده است که از طریق بازیهای آموزشی و تمرینی ، به حداکثر رساندن قدرت سازمانی و بهبود تکمیل تاکتیکی بپردازد.

در همین حال ، دژئون یک چالش کامل صعود در K-League 1 را از طریق بازی افتتاحیه مقابل Bucheon FC در ساعت 1:30 بعد از ظهر روز یکشنبه ، 28 فوریه در مجموعه ورزشی Bucheon آغاز می کند.

[ad_2]