ژانویه 28, 2021 By haminp 0

Daejeon Hana Citizen ، برای فصل 2021 هانا “به Jeju ، محل آموزش ثانویه باتری می رود”

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در بیست و هشتمین شهروند Daejeon Hana عازم ججو ، محل آموزش متوسطه شد.

داژئون اولین آموزش میدانی را در Geoje از 7/1 تا 24/1 انجام داد. در طول اولین دوره تمرین ، تیم بر تقویت قدرت بدنی و انجام تمرینات فشرده تمرکز دارد و بر بهبود کار تیمی بازیکنان جدید و بازیکنان موجود تمرکز دارد.

در تمرین دوم ، که از 28/1 تا 17/2 به طول می انجامد ، ما قصد داریم تا بر تقویت قدرت سازمانی و بهبود تکمیل تاکتیکی در آماده سازی مسابقات واقعی از طریق مسابقات تمرکز کنیم.

مدیر لی مین سونگ گفت: “در حالی که تمرینات اصلی بر روی ایجاد قدرت بدنی برای تمرین دوم متمرکز بود ، ما قصد داریم برای آماده سازی برای بازی واقعی ، بهبود کامل تیم را تمرکز کنیم. من می خواهم به هوادارانی که در اولین بازی ابتدایی از من حمایت می کنند ، بازپرداخت کنم و در آخرین دوره تمرین خوب آماده شوم. ”

لی هیون سیک ، که اخیراً در فصل 2021 به داژئون پیوست ، گفت: “نه تنها من ، بلکه همه بازیکنان در اولین دوره تمرین خیلی سخت آماده شدند. ما انتظار داریم تیم ما در مرحله دوم به عنوان یک تیم بهتر احیا شود ، زیرا نتایج تمرین اول اساس خواهد بود. ما به عنوان یک تیم سخت تلاش خواهیم کرد تا اهداف تیم خود را محقق کنیم. ”

در همین حال ، دژئون از طریق بازی افتتاحیه مقابل Bucheon FC از ساعت 1:30 بعد از ظهر روز یکشنبه ، 28 فوریه در مجموعه ورزشی Bucheon ، یک چالش کامل صعود در K League 1 را آغاز می کند.

[ad_2]