ژانویه 25, 2021 By haminp 0

Daejeon-dong · خدمات پشتیبانی آموزش غربی ، تأیید سیستم ایمنی و کلاس فاصله آزمایشگاه علوم قبل از ترم جدید

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 2 ژانویه ، Daejeon-dong و اداره آموزش غربی (مدیر Deok-hee Yoo ، Hae-yong Lee) یک بازرسی خود را از ایمنی آزمایشگاه علوم (148 مدرسه) و بازرسی های محل (12 مدرسه) برای مدارس ابتدایی در ساختمان. 2020 تا 28 ژانویه 2020. او گفت آنها انجام می دهند.

هدف از این آزمون ایمنی ایجاد آزمایشگاه علوم ایمن و راحت در آینده است که از ترم جدید دروس علوم خلاق دانش آموز محور را تسهیل کند.

بررسی ایمنی در آزمایشگاه علوم برای کلیه مدارس ابتدایی است management مدیریت صحیح مواد شیمیایی ، مسدود کردن گازهای مضر با دستگاه های قفل کننده مضاعف در گیاهان واکنش دهنده بسته ▲ ذخیره سازی فاضلاب و واکنش دهنده های زائد ▲ مدیریت تجهیزات آزمایشگاهی و ابزارهای آموزشی با توجه به نوع و تهیه تجهیزات ایمنی ، خود بازرسی انجام شد و تمام نقایص موجود در مناطق از طریق بازرسی و مشاوره در محل به طور فعال برطرف شد.

علاوه بر این ، با مراجعه به مدرسه هدف پروژه نوسازی آزمایشگاه بازنشستگی ، می توان تجهیزات ریموتی برای کلاسهای آنلاین در زمان واقعی تهیه کرد و در دسترس بودن کلاسهای آزمایش ویدئویی را بررسی کرد و فعالیتهای تحقیقاتی خلاقانه مانند مشاهده ، آزمایش ، پروژه های تیم یادگیری را فعال کرد و بحث ها حتی در وضعیت کرونا 19. در فضای دشمن سازمان یافته بود.

Deok-heeoo ، رئیس خدمات آموزش شرقی در Daejeon ، گفت: “ما به بازرسی ها و مشاوره های ایمنی ادامه خواهیم داد تا دانش آموزان بتوانند از کلاس های علمی ایمن و راحت بصورت آنلاین و آفلاین لذت ببرند ، و ما در تلاشیم استعدادهای مشابه را با تخیل و خلاقیت “

[ad_2]