فوریه 1, 2021 By haminp 0

Daejeon-dong · خدمات آموزش غربی ، یکپارچگی! این کار با انتخاب معلم برای یک دوره سفر شروع می شود!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در اول فوریه ، Daejeon-dong و اداره آموزش غرب (مدیر Deok-hee Yoo ، Hae-yong Lee) در تاریخ 1 فوریه اعلام کردند که “اعلامیه جذب زودهنگام مدرسه برای ترم اول مدرسه در سال 2021” را برگزار می کنند. “از طریق وب سایت اداره آموزش و پرورش شهرستان و هر بخش آموزش.

معلمان دوره ای برای تعیین مراکز آموزشی توسط سرویس آموزش مدیریت می شوند تا عدم مدیریت کلاس و کمبودهای آموزشی ناشی از مرخصی استعلاجی ، مرخصی سالانه و مرخصی ویژه معلمان در مدارس منفرد را برطرف کنند. ده معلم برای هر یک از دفاتر پشتیبانی آموزشی انتخاب شده اند و آنها قصد دارند از 2 مارس 2021 از مدرسه مورد نظر پشتیبانی کنند.

برای اطمینان از انصاف و شفافیت در انتخاب معلمان ، اعضای کمیته غربالگری متشکل از کارشناسان خارجی و معلمان عالی با ارزیابی مصاحبه ها و ارزیابی صلاحیت نمایندگی معلمان از جمله صلاحیت ها ، مدیریت کلاس و طراحی دستورالعمل ها انتخاب می شوند. معلمان حلقه انتخاب شده بلافاصله از طریق آموزش پشتیبانی پیش دبستانی در حمایت از دستورالعمل های یادگیری آنلاین / آفلاین و مدیریت صحیح کلاس متناسب با شرایط کرونا 19 به وب سایت مدرسه معرفی می شوند.

فرم درخواست جذب معلمان دوره ای برای ترم اول سال تحصیلی 2021 از 8 فوریه (دوشنبه) تا 9 (سه شنبه) برای مربیان مهد کودک و از 5 تا 9 فوریه برای معلمان دبستان است.

لی هی یونگ ، رئیس پشتیبانی آموزش و پرورش در Daejeon Western ، گفت: “این سیستمی است كه نیازهای وب سایت مدرسه را برآورده می كند و از برنامه درسی بدون خلأ پشتیبانی می كند و به كاهش حجم كار معلمان كمك می كند. در آینده ، ما با احیای سیستم سفر معلمان از طریق فرآیند انتخاب صداقت ، از آموزش قابل توجه مدارس پشتیبانی خواهیم کرد.

[ad_2]