ژانویه 17, 2021 By haminp 0

Daejeon City هزینه آزمایش کیفیت ساخت را در سال 2021 تأیید کرده است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار هئو تای جونگ) اعلام کرد که “هزینه تست کیفیت کار ساخت و ساز در سال 2021” 1.23٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافته و از طریق اعمال قوانین مربوطه و تغییرات مختلف قیمت اعلام می شود.

طبق ستاد مدیریت ساخت Daejeon ، آزمایش کیفیت ساخت برای اطمینان از کیفیت سایت های ساختمانی و جلوگیری از ساخت ورشکستگی انجام می شود. این محاسبه طبق دستورالعمل های تجاری (اطلاعیه №2020-720 وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل).

با در نظر گرفتن عوامل اصلی برای تغییر در هزینه تست کیفیت این بار ، با افزایش دستمزد در ساخت و ساز 2.15٪ و سایر هزینه های آب و برق به طور متوسط ​​5.4٪ این هزینه تنظیم شد.

عناصر آزمون کیفیت 168 عنصر است و وضعیت تکمیل آزمون کیفیت در یک عنصر دقیق را می توان در وب سایت ستاد شهر Daejeon یافت (http://www.daejeon.go.kr/gun/index .انجام دادن).

ستاد مدیریت ساخت و ساز شهر داژئون می گوید: “شهر داژئون یک مرکز آزمایش ملی و عمومی است که برای آزمایش کیفیت کار ساخت و ساز مجهز به 46 نوع تجهیزات آزمایش از جمله ماشین آلات آزمایش مواد جهانی است. ما تمام تلاش خود را برای ساخت Daejeon ایمن انجام خواهیم داد. “

[ad_2]