فوریه 3, 2021 By haminp 0

Daejeon City محافظت و قرنطینه از حیوانات خانگی مرتبط با Corona 19 را تقویت می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهر دژئون (شهردار هئو ته جونگ) برای تقویت مدیریت قرنطینه ای حیوانات اهلی خانگی و رفع نگرانی های شهروندان ، “طرح مدیریت حیوانات همراه با کرونا 19” را تهیه کرده است.

اخیراً مواردی که در آن یک حیوان همراه با تماس با یک شخص تاج دار تایید شده 19 آلوده شده است ، به ندرت در خارج از کشور گزارش شده است و در کره ، یک گربه برای اولین بار در ژانویه سال جاری مثبت تایید شده است.

برای جلوگیری از کرونا 19 ، در زندگی روزمره ، برای بهداشت شخصی ، دستان خود را قبل و بعد از تماس با حیوان خانگی کاملاً با آب و صابون بشویید و هنگام راه رفتن با سگ خود حداقل 2 متر از افراد و حیوانات فاصله داشته باشید.

بعلاوه ، اگر صاحب حیوان خانگی علائم کرونا 19 را دارد ، از تماس مستقیم با حیوان خانگی مانند لمس کردن ، بغل کردن ، بوسیدن و به اشتراک گذاشتن غذا خودداری شود.

برای حیوانات همراه متعلق به شخصی که توسط تاج 19 تأیید شده باشد ، خانواده دیگری غیر از شخص تاج 19 باید از حیوان همراه مراقبت کند و اگر خانواده صاحب حیوان همراه نمی توانند مستقیماً از حیوان همراه مراقبت کنند ، می تواند به یک خانواده آشنا سپرده شده و یا از خدمات مراقبت موقت در داژئون استفاده کنید.

از آنجا که حیوانات همراه از طریق تماس با شخص تایید شده آلوده می شوند ، شی آزمایش فقط به حیوانات همراه (سگ ، گربه) در معرض فرد تأیید شده و علائم مشکوک نشان می دهد.

موضوع بازرسی با توافق بین بخش بهداشت محلی و انستیتوی بهداشت و محیط تعیین می شود و بازرسی توسط انستیتوی بهداشت و محیط انجام می شود. اصل این است که اگر نتایج آزمایش مثبت است ، خود را در خانه منزوی کنید. در صورت عدم امکان جداسازی از خود ، می توان از خدمات مراقبت موقت Daejeon استفاده کرد.

یک مقام مسئول از دژئون با تأکید بر اینکه شهروندان نباید زیاد نگران باشند ، گفت: ”به ندرت اتفاق می افتد که یک حیوان در تماس با یک فرد تاج دار 19 تایید شود ، اما هیچ موردی از انتقال حیوانات خانگی به انسان وجود ندارد. ”

وی افزود: برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، از شما می خواهم که بهداشت شخصی را کاملاً مدیریت کرده و برنامه مدیریت حیوانات همراه را دنبال کنید.

[ad_2]