فوریه 4, 2021 By haminp 0

Daejeon City شروع به گسترش سرمایه گذاری شرکت ها در “ایجاد 1 تریلیون صندوق معاملات جدید” می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Hee Tae-jung) قصد دارد یک صندوق New Deal از نوع Daejeon به ارزش 1 تریلیون KRW برای مدت پنج سال تا سال 2025 ایجاد کند ، با شروع 200 میلیارد درآمد امسال.

صندوق جدید معاملات نوع Daejeon از طریق سرمایه گذاری فشرده در زمینه های نوپای نوپا و مشارکت در منطقه ، رکود انرژی اقتصادی منطقه را افزایش می دهد و به پیشرفت و رشد شرکتهای نوپای صنعتی به عنوان پایگاه پاسخ منطقه ای به تغییر ساختار صنعتی پست کمک می کند عصر تاج. او به عنوان یک پذیرش خدمت خواهد کرد.

داژئون سیتی در حال حاضر 16 صندوق را به مبلغ 629.4 میلیارد دلار از جمله صندوق های ملی و سهام خصوصی تشکیل داده و در آنها سرمایه گذاری کرده و 140.2 میلیارد میلیارد سرمایه گذاری در 136 شرکت در داژئون برای حمایت از رشد شرکتهای نوپا سرمایه گذاری کرده است.

بر این اساس ، تعداد شرکت های جدید و شرکت های خطرپذیر در منطقه به طور مداوم در حال افزایش است و سرمایه گذاری های شرکت ها در Daejeon به تدریج توسط موسسات سرمایه گذاری داخلی و خارجی در حال گسترش است و انتظار می رود اشتیاق برای کارآفرینی از طریق ایجاد صندوق New Deal ادامه یابد.

صندوق Daejeon New Deal بر حمایت از صنایع جدید سریع در رشد مانند زمینه های DNA (داده ها ، شبکه ، هوش مصنوعی) مانند داده ها ، شبکه و هوش مصنوعی ، زمینه های BIC3 مانند نیمه هادی ها ، بایوس و وسایل نقلیه آینده متمرکز است و غیر صنایع مستقیم این شامل اراده برای ادامه پایدار اکوسیستم شروع به عنوان یک شهر پیشرو است.

علاوه بر این ، Daejeon City قصد دارد تمام تلاش خود را صرف ایجاد یک ساختار سودآوری دوره ای با فضیلت کند که از طریق سرمایه گذاری از طریق ایجاد صندوق New Deal مشاغل جدید ایجاد می کند و از طریق شرکت های نوپا و سایر مشاغل موفق می شود.

به همین منظور ، شهر داژئون تصمیم گرفته است که مقررات مربوطه را اصلاح کند تا بنیاد SME Daejeon City بتواند در جمع آوری سرمایه سرمایه گذاری کند و قصد دارد سرمایه اصلی و آینده را در صندوق جدید معاملات سرمایه گذاری کند.

Guo Hyun-deok ، رئیس دفتر اقتصادی شهر داژئون ، گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا Daejeon را با ایجاد یک اکوسیستم سرمایه گذاری خصوصی بر اساس بودجه های سیاسی ، به نوعی برای شرکت های مبتنی بر فناوری تبدیل کنیم.”

وی همچنین تأكید كرد: “ما از شركتهای نوپا كه منجر به ایجاد صنایع جدید در آینده می شوند ، به طور فعال حمایت خواهیم كرد تا شركتهای منطقه تلاش كنند تا در زمینه نوآوری در فن آوری رقابت كنند.”

[ad_2]