ژانویه 17, 2021 By haminp 0

Daejeon City – دفتر مالکیت معنوی ، کارآفرینی برای تجاری سازی مالکیت معنوی

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار هئو تای جونگ) در هفدهم اعلام کرد که در حال ارتقا a “پروژه حمایت از نوآوری در محصولات مالکیت معنوی (IP) در سال 2021” برای رسیدگی به مشکلات فنی شرکت های کوچک و متوسط ​​در منطقه با دفتر مالکیت معنوی کره و حمایت از نمونه سازی ، حفاظت از فناوری و جذب سرمایه گذاری.

مالکیت معنوی (IP) به حق ثبت اختراع ، مدل های سودمند ، طرح ها و غیره اشاره دارد و پروژه حمایت از تجاری سازی IP “بهبود و توسعه محصولاتی است که مالکیت معنوی ثبت شده شرکت های کوچک و متوسط ​​را برای محصولاتی اعمال می کند که ارزش فروش دارد. ”

این پروژه همکاری در مجموع 400 میلیون وون ارزش دارد ، برای حل مشکلات فنی که در طی روند تجاری سازی مالکیت معنوی برای شرکت های کوچک و متوسط ​​در کمتر از 7 سال از تأسیس آن در منطقه بوجود آمده است و پشتیبانی از نمونه سازی اولیه ، حفاظت از فناوری و جذب سرمایه گذاری حداکثر تا 80 میلیون درآمد. پشتیبانی یکپارچه از

در مرحله درخواست ، ابتدا انجمن ارتقا In اختراع کره با استفاده از اطلاعات گسترده تجزیه و تحلیل حق ثبت اختراع ، مشکلات فنی مربوط به تجاری سازی دارایی معنوی شرکت هدف را حل می کند.

در مقابل ، Daejeon City (Daejeon Techno Park) از حقوق مدل ها ، نمونه های اولیه ، حق ثبت اختراع و طرح ها و غیره پشتیبانی می کند. سرانجام ، برای محصولات بهبود یافته ، بودجه از طریق خلاصه ای برای تشویق سرمایه گذاری شرکت های نیازمند بودجه برای تجاری سازی. فرصت می دهد.

برنامه های تجاری را می توان از طریق سیستم مدیریت اطلاعات کسب و کار Daejeon Technopark (PIMS: http://pims.djtp.or.kr) از 18 ژانویه تا 15 فوریه پذیرفت ، و شرکت های پشتیبانی کننده با طرح امکان سنجی و استفاده از تجارت سر و کار دارند. وی از طریق ارزیابی کلی انتخاب شد.

میونگ نو چانگ ، رئیس مدیر صنعت علوم در Daejeon City ، گفت: “از طریق این پروژه مشترک ، ما تلاش خود را برای استفاده از مالکیت معنوی حاصل از SME ها در شهر خود ادامه خواهیم داد.” “با تجاری سازی مالکیت معنوی با کیفیت. املاک ، موتور جدیدی برای رشد SME که منتظر از دست دادن آن هستم. “

صلاحیت های دقیق برنامه و جزئیات شغلی را می توان در وب سایت های انجمن ارتقاvention اختراعات Daejeon Techno Park و Korea یافت. می توانید در بخش صنایع (042-270-0412) س askال کنید.

[ad_2]