ژانویه 21, 2021 By haminp 0

Daejeon City تا سال 2050 در تلاش است تا میزان خالص انتشار کربن را کاهش دهد!

[ad_1]

در تاریخ بیست و یکم ، رئیس دفتر محیط زیست و سبزیجات داژئون ، ایم موک ، چشم انداز “شهر اکسیژن که زندگی در آن سالم است ، دژئون” را اعلام کرد.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دستیابی به بی طرفی کربن در دوران بحران آب و هوا یک گزینه نیست بلکه یک ضرورت است. دژئون ، شهری با اکسیژن که زندگی با شهروندان در آن سالم است!

در بیست و یکمین شهر ، داژئون با چشم انداز “داژئون ، شهری با اکسیژن که در آن زندگی سالم است” اراده خود را برای ارتقا neutral خنثی شدن کربن اعلام کرد.

اعلامیه در این روز ترویج استراتژی اصلی 4 + 1 با مقادیر اصلی “شهروند مدار ، رفاه زیست محیطی ، تبدیل انرژی” است و هدف آن کاهش انتشار کربن 30٪ تا سال 2030 و دستیابی به انتشار صفر تا 2050 دستیابی به خنثی بودن کربن تا سال 2050 را رسمی می کند و جهت سیاسی را پیشنهاد می کند که Daejeon City به جلو حرکت می کند.

شهر داژئون یک استراتژی اساسی 4 + 1 را تشکیل داده است که متشکل از چهار منطقه برای کاهش گازهای گلخانه ای در ساختمان ها ، حمل و نقل ، انرژی و همکاری های عمرانی و منطقه ای برای ایجاد جنگل های شهری است که منبع جذب کربن است. “شهری با اکسیژن که زندگی در آن سالم است.”

اول ، به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در بخش ساخت و ساز ، ما از طریق تبدیل اکولوژیکی آپارتمان های اجاره ای دائمی قدیمی (3300 خانه) تبدیل ساختمانهای سبز در بخش عمومی و توزیع آنها به بخش خصوصی از طریق پشتیبانی نهادی هدایت می کنیم تا از بین نرود انرژی. من قصد دارم آن را به یک شهر تبدیل کنم.

در بخش حمل و نقل ، با تأمین اتوبوس های سبز (53) و تاکسی های برقی (142) در سال جاری ، تبدیل همه وسایل نقلیه به وسایل نقلیه سبز تسریع می شود و سیستم حمل و نقل عمومی نیز به طور قابل توجهی بهبود می یابد ، مانند باز کردن خط 2 راه آهن شهری و گسترش دوچرخه های مشترک. .

در زمینه انرژی زیربنای کاهش گازهای گلخانه ای ، گسترش تأمین انرژی جدید و تجدیدپذیر ، مانند نصب تأسیسات انرژی خورشیدی در 10 هزار خانه ، و ایجاد زیرساخت های متصل ، مانند ایجاد یک مرکز تحقیقاتی مشترک برای شرکت های خورشیدی ، برای تبدیل Daejeon به توسعه آینده فناوری انرژی برنامه هایی برای تبدیل آن به یک مرکز شهر.

متعاقباً ، شهر دژئون امسال شورای تقویت تغییر اقلیم را برای تقویت ارتباط با شهروندان و انتشار جنبش مدنی کربن صفر از نوع داژئون از طریق جنبش شهروندان با کربن صفر ، با گسترش جامعه بی کربن ، راه اندازی کرد. شیوه های بازیافت زباله و تبلیغات پیشرفته.

همچنین قصد دارد با ایجاد هزار جنگل شهری برای ایجاد جنگل هایی که منابع ترسیب کربن هستند ، یک فضای سبز سالم ، شهری درون یک جنگل ایجاد کند. به همین منظور ، جنگلهای شهری با بالاترین استانداردها مانند جنگلهای سبز ایمن برای کودکان و جنگلهای خوبی که گرد و غبار را مسدود می کند ، ایجاد خواهیم کرد و با استفاده از قراضه در زندگی روزمره ، فضای سبز را در فضاهای مسکونی گسترش خواهیم داد.

علاوه بر این ، شهر داژئون “طرح جامع پاسخگویی به تغییرات آب و هوایی” را تا پایان سال جاری ایجاد می کند تا به طور خاص استراتژی ارتقا the “شهر اکسیژن ، جایی که زندگی سالم است ، داژئون” را اجرا کند.

در این فرآیند ، برای بهبود تکمیل سیاست ها و دستیابی به اجماع اجتماعی در مورد خنثی شدن کربن ، نظرات مختلف کارشناسان و شهروندان در هر منطقه از طریق کارگروه و شورای شهروندان برای پاسخ به تغییرات آب و هوایی جمع می شود.

“دستیابی به بی طرفی کربن تا سال 2050 کاری بسیار دشوار و چالش برانگیز است ، اما موضوعی است که باید برای نسل های آینده تشویق شود. فقط مشارکت فعال شهروندان می تواند از بحران آب و هوا عبور کند.” سال شد

[ad_2]