فوریه 3, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، Noeun · بازارهای عمده فروشی اوژئونگ برای محصولات کشاورزی و دریایی حراج های معلق

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهر داژئون (شهردار هئو ته جونگ) در سومین روز اعلام کرد شرکت های بزرگ در بازار عمده فروشی (بخش های میوه و ماهیگیری) در بازارهای عمده فروشی نوئون و اوژئونگ برای محصولات کشاورزی و دریایی حراج ها را از 12 تا 14 فوریه به مدت سه روز به حالت تعلیق در می آورند. سال جدید قمری دسته بندی بدون وقفه در حراج است)

در دوره تعطیلی ، فقط شرکت های عمده فروشی حراج ها را به حالت تعلیق درآوردند ، عمده فروشان متوسط ​​به طور مستقل فعالیت می کردند و از طلوع 15 فوریه حراج های عادی را از سر می گرفتند.

شهر داژئون این موضوع را در صفحه اصلی دو دفتر مدیریت بازار عمده فروشی منتشر خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که شهروندان و حمل و نقل در استفاده از بازار سردرگم نیستند.

یک مقام مسئول شهر دژئون گفت: “ما با ایجاد اجازه به شهروندان برای استفاده از بازار عمده فروشی بدون ایجاد مزاحمت در جشن گرفتن سال نو ، یک تعطیل ملی ، همه تلاش خود را برای ایجاد ثبات در تقاضا و عرضه محصولات شیلاتی انجام خواهیم داد.”

از طرف دیگر ، بازار عمده فروشی کشاورزی و دریایی اوژئونگ در نظر دارد پارکینگ های رایگان را از 9 تا 11 فوریه باز کند ، جایی که بازدید کنندگان زیادی برای راحتی مصرف کنندگان وجود دارد و بازار عمده فروشی کشاورزی و دریایی Noeun رایگان است.

[ad_2]