فوریه 1, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، یک پاسخ جامع به آتش سوزی جنگل ها در بهار!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Heo Tae-jeong) اقدامات گسترده ای برای پیشگیری از آتش سوزی در جنگل ها را به عنوان خطر آتش سوزی جنگل ها به دلیل خشک شدن هوا در بهار معرفی کرده و تصمیم گرفته است از 1 فوریه تا 16 مه در مدت زمان اخطار نسبت به آتش سوزی جنگل ها اقدام کامل انجام دهد. برای آتش سوزی در جنگل ها.

در طول دوره هشدار آتش سوزی در جنگل ، شهر دژئون در مجموع 7 مرکز پاسخ به آتش سوزی جنگل (دفتر مرکزی شهر و دفاتر مدیریت پارک ، 5 منطقه خودمختار) را اداره کرده و یک منطقه کنترل کوه 3482 هکتار را برای کنترل گردشگران تعیین کرده است. از آتش و پخت و پز در جنگل. در حین تخریب ، آموزش پیشگیری از آتش سوزی در جنگل برای افزایش تجربه ناظران آتش نشانی و آتش نشانان انجام می شود.

Daejeon City 44 دوربین نظارت بر آتش سوزی جنگل های بدون سرنشین را برای افزایش آگاهی از آتش سوزی در جنگل ها و 2 نوع 1200 ماده تبلیغاتی از جمله 2 نوع بنر تبلیغاتی برای ترویج آتش سوزی در ورودی های جاده های اصلی جنگل ها و پارک های مرتبط با جنگل ، 22 مترو ایستگاه ، 750 سکو اتوبوس. تصمیم گرفته شد با کمک تابلوهای الکترونیکی از پیشگیری از آتش سوزی جنگل ها جلوگیری شود.

علاوه بر این ، تصمیم گرفته شد تا در راستای اصل عدم تحمل علت آتش سوزی در جنگل ها ، از تیم بسیج در مناطق آسیب پذیر آتش سوزی جنگل ها برای اقدامات علیه اقدامات غیرقانونی مانند سوزاندن غیر مجاز و افزایش دستگیری ها و مجازات ها استفاده شود.

علاوه بر این ، برای سیستم هماهنگی پاسخ به آتش سوزی جنگل ، مرکز استان دژئون و ارتش 5 نوع کپسول آتش نشانی جنگل 742 ، از جمله پمپ های عقب ، و ایجاد یک سیستم همکاری هوا با استفاده از هلی کوپترهای جنگنده ، آتش سوزی ، با مشورت با دفتر مدیریت هواپیمایی جنگل Jincheon. علاوه بر این ، مقدمات برای جلوگیری از آتش سوزی در جنگل و به حداقل رساندن خسارت به پایان رسیده است ، از جمله بازرسی از تأسیسات فلوراید جنگل که در سه مکان در داژئون نصب شده است.

ایم موک گفت: “وضعیت بی سابقه بیماری های عفونی همچنان ادامه دارد و خطر آتش سوزی جنگل ها افزایش می یابد زیرا تعداد فعالیت های فضای باز مانند گردشگری به دلیل تجمع خستگی ناشی از اقدامات اداری طولانی مدت مانند ممنوعیت های جمع آوری به طور قابل توجهی افزایش می یابد.” رئیس اداره محیط زیست و سبز در شهر دژئون. مشارکت فعال در درجه اول اهمیت است و چون آتش سوزی در جنگل ها ناشی از بی توجهی لحظه ای است ، ما برای پیشگیری از یک آتش سوزی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه فعالانه همکاری خواهیم کرد. “

[ad_2]