ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، پشتیبانی 366 میلیارد دلاری امسال

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار هئو تای جونگ) تصمیم گرفته است برای بازگرداندن اقتصاد توافق شده توسط گسترش کرونا 19 در سال جاری و کاهش بحران مالی ، از 366 میلیارد وون حمایت کند که 45 میلیارد افزایش نسبت به سال گذشته است. از مشاغل متوسط ​​و متوسط ​​و تثبیت حاکمیت.

براساس شهر دژئون در هجدهم ، محتوای حمایت از صندوق های توسعه SME نیز تصمیم گرفته شد که در مقایسه با سال قبل به طور قابل توجهی تغییر کند. برای حمایت از شرکتهای نوپا و مشاغل نوپا در بخشهای غیر حضوری و New Deal ، صندوق سیاست معاملات جدید Daejeon تاسیس و پشتیبانی شد.

علاوه بر این ، محدودیت بودجه صندوق برای تثبیت مدیریت از 200 میلیون وون به 300 میلیون سودآور برای شرکت افزایش می یابد. به ویژه ، سود پرداخت شده توسط شرکت ها با کاهش نرخ سود وام به حدود 1٪ کاهش می یابد صندوق بهبود مدیریت با تضمین ویژه برای مشاغل کوچک 0.3٪ نسبت به سال قبل. .

مبلغ پشتیبانی در حین پرواز 250 میلیارد پوند KRW برای صندوق تثبیت مدیریت برای حمایت از نیروی کار و کارمند 50 میلیارد KRW KRW برای صندوق راه اندازی و رقابت برای حمایت از جابجایی کارخانه ها یا سرمایه گذاری در تأسیسات است. “صندوق سیاست گذاری معاملات بزرگتر (صندوق تثبیت حاکمیت)” 30 میلیارد درآمد برای حمایت از شرکت های شرکت های پر خطر و تازه تاسیس “صندوق حمایت از تولید تحت شرایط خرید” 30 میلیارد درآمد برای حمایت از خرید قطعات یا مواد اولیه برای تولید محصولات 5 میلیارد پوند به دست آمده با تضمین ویژه برای مشاغل کوچک.

محتوای اصلی هر منطقه صندوق تثبیت مدیریت و صندوق تجارت برای شروع و تقویت رقابت است که صندوقی است که بخشی خاص از سود وام های بانکی را جبران می کند و Daejeon City به ترتیب 2 ~ 3٪ و 1 ~ 2 تأمین می کند interest اختلاف سود از مبلغ وام. انجام دادن.

صندوق سیاست معاملات جدید Daejeon (صندوق تثبیت مدیریت) برای فعالیت های تجاری (خرید مواد اولیه و مواد کمکی ، تولید محصولات ، هزینه های کارگری و غیره) تا 300 میلیون KRW سرمایه برای یک شرکت تأمین می کند. حداکثر 75 درصد سرمایه شهر مورد نیاز ، تا 500 میلیون درآمد با نرخ بهره کم 1٪

ضمانت ویژه برای مشاغل کوچک پشتیبانی 100 میلیون درصدی کسب شده برای مشاغل کوچک با 5 یا بیشتر کارمند تمام وقت (10 نفر یا بیشتر در معدن ، حمل و نقل و ساخت و ساز) ، 2٪ حفظ ثانویه مبلغ وام و هزینه کامل را تضمین می کند برای ضمانت (1.1٪) به مدت 2 سال. .

برای شرکت هایی که از فناوری عالی برخوردار هستند اما از کمبود وثیقه رنج می برند ، ضمانت ارزیابی فناوری برای دریافت پشتیبانی کامل (حداکثر 500 میلیون درآمد) از مبلغ سپرده از صندوق ضمانت فناوری یا صندوق ضمانت اعتبار تقویت می شود. و هدف پشتیبانی گسترش خواهد یافت.

کو هیون دئوک مدیر دفتر اقتصاد کار Daejeon گفت: “ما اطمینان خواهیم داد که هیچ مشکلی در حمایت از بودجه های سیاسی ایجاد نخواهد شد تا SME های مبتلا به کرونا 19 بتوانند در ثبات تجارت و انرژی تقویت شوند. ایجاد شغل. “

از طرف دیگر ، برنامه های مالی می توانند بصورت آنلاین به Daejeon Biz (http://www.djba.or.kr) ، پورتال پشتیبانی مشاغل کوچک و متوسط ​​آژانس توسعه اقتصادی و تجارت Daejeon ارسال شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بودجه ، به وب سایت Daejeon City مراجعه کنید (https://www.daejeon.go.kr) ، یا بخش پشتیبانی از شروع فعالیت Daejeon City ☎042-270-3692 ، آژانس توسعه اقتصادی و تجاری Daejeon (پورتال پشتیبانی SME Daejeon ، Biz Daejeon http: //www.djba.or.kr/ 042-380-3021 ، 3081 ، 3000).

[ad_2]