فوریه 1, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، پشتیبانی عالی از شرکت های کوچک و متوسط

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] داژئون سیتی (شهردار هئو ته جونگ) در تاریخ اول اعلام کرد که “پروژه نگهداری محل کار کوچک برای پیشگیری از بازنشستگی” را از پانزدهم به منظور کاهش آلاینده های هوا مانند بو و ریزگردها ، تولید شده در بخش صنایع ، توسعه می دهد.

این پروژه منجر به حمایت از مدیریت SME ها و جلوگیری از آلودگی محیط زیست با حمایت از هزینه جایگزینی تأسیسات پیشگیری از آلودگی هوا در شرکت های کوچک و متوسط ​​واقع در مجتمع های صنعتی می شود ، جایی که Daejeon City بودجه ای بالغ بر 1 میلیارد KRW را در ملی و هزینه های شهرداری انتظار دیدن.

در مورد میزان پشتیبانی ، 90٪ از هزینه های نصب واقعی در حد پشتیبانی محاسبه شده با توجه به نوع تسهیلات و ظرفیت تسهیلات پشتیبانی می شود و پشتیبانی از اولویت برای تسهیلات برای جلوگیری از بازنشستگی بیش از 10 خواهد بود. سال مکان با شکایت مکرر.

علاوه بر این ، با اتصال اینترنت اشیا (IoT) به امکانات پیشگیری از یارانه ، می توان در زمان واقعی بررسی کرد که آیا امکانات اگزوز و امکانات پیشگیری به درستی کار می کنند.

دوره درخواست از 15 تا 26 است و اگر درخواست شخصاً یا از طریق پست الکترونیکی به بخش حذف گرد و غبار Daejeon ارسال شود ، متقاضی با ارزیابی شرایط کار و فوریت پشتیبانی انتخاب می شود.

یک مقام مسئول شهر دژئون توضیح داد: “در نتیجه نظارت بر تأثیر بهبود امکانات پیشگیری در مرکز پشتیبانی محیطی دائژون برای 46 مشاغل که در سال گذشته پشتیبانی شدند ، مشخص شد که به طور متوسط ​​71٪ از آلاینده های هوا اثر کاهشی دارند. “

وی افزود: امیدواریم مشاغل کوچک و متوسط ​​منطقه در این پروژه فعالانه مشارکت داشته باشند که می تواند با جایگزینی امکانات پیشگیری از پیری با پشتیبانی شدید از 90 درصد هزینه های نصب “

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به پیام ارسال شده در وب سایت Daejeon City مراجعه کنید یا با بخش پاسخگویی به گرد و غبار ریز گرد Daejeon City (042-270-5692) تماس بگیرید.

[ad_2]