ژانویه 19, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، پشتیبانی اضطراری 100 میلیارد KRW صندوق مدیریت مشاغل کوچک

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Heo Tae-jeong) در حال ارائه وام 100 میلیارد دلاری است که در ماه ژانویه به عنوان صندوق اضطراری برای صاحبان مشاغل کوچک که برای کاهش فروش و افزایش هزینه ها تلاش می کنند فراهم می شود ، زیرا مرحله دوم فاصله اجتماعی در ماه دوم فرا می رسد.

صندوق وام برای بهبود مدیریت تا 60 میلیون درآمد برای شرکت در نظر گرفته شده است و Daejeon City 2٪ تا 3٪ سود وام را به مدت دو سال با بازپرداخت موقتی با پرداخت 2 سال تأخیر پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، قصد دارد بازپرداخت 133.2 میلیارد KRW برای بازپرداخت وام به 4083 شرکت به دلیل 21 وجوه از قبل پشتیبانی شده را به تعویق بیندازد و 2 درصد سود را کاهش دهد.

به طور خاص ، 70 میلیارد درآمد به طور خاص به مشاغل اختصاص داده می شود که از انجام فعالیت های جمعی یا محدود که به طور مستقیم تحت تأثیر کرونا 19 قرار دارند ممنوع بوده و نرخ بهره وام را تا 3٪ حفظ می کنند.

شهر داژئون امکان پشتیبانی از حداکثر 10 میلیون بوی بد برای صاحبان مشاغل کوچک با اعتبار کم را فراهم کرد ، حتی اگر از سقف ضمانت وام فردی نیز بگذرد. (با این حال ، بنگاه های اقتصادی ، به استثنای حمایت از صندوق های سیاسی ، محدود هستند)

صاحبان مشاغل کوچک که مایل به وام گرفتن هستند می توانند از طریق شعبه بانکی که توافق نامه یک طرفه امضا کرده و از تاریخ 20 ام به مدت 3 روز پذیرفته می شوند ، پذیرفته شوند.

* بانکهای یک مرحله ای Kookmin ، Enterprise ، Nonghyup ، Busan ، Shinhan ، Shinhyup ، Suhyup ، Woori ، Jeonbuk ، Hana ، Saemaul Vault ، Standard Chartered (SC Cheil) و Citi Bank Korea هستند. صاحبان مشاغل کوچک که می خواهند

می توانید مستقیماً به بنیاد تضمین اعتبار Daejeon مراجعه کنید.

برای س inquالات دیگر ، می توانید با بنیاد تضمین اعتبار Daejeon (0400-380-3800) ، که یک قرارداد تجاری با این شهر امضا کرده است ، یا بانک شرکت کننده تماس بگیرید.

مدیر کسب و کارهای کوچک Daejeon City Yoo-cheol گفت: “با افزایش مرحله 2 فاصله اجتماعی و نزدیک شدن به تعطیلات ، بار هزینه هایی که صاحبان مشاغل کوچک باید متحمل شوند افزایش می یابد. ما امیدواریم که بیشتر تلاش کنیم تا اقدامات حمایتی را تدوین کنیم تا بتوانیم در کنار هم بر شرایط سخت غلبه کنیم.

[ad_2]