ژانویه 31, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، متقاضیان کار و شرکت هایی که در پروژه حمایت از کارآموزان جوانان شرکت می کنند ، استخدام می شود

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Heeee-jung) در تاریخ سی و یکم اعلام کرد که متقاضیان کار و شرکت ها را برای مشارکت در پروژه پشتیبانی کارآموزی جوانان امسال برای ارائه فرصت های شغلی تمام وقت از طریق فرصت های کارآموزی در سایت های صنعتی و کمک به تامین و تقاضای یکپارچه استخدام می کند. نیروی کار برای شرکت های دژئون.

این پروژه که از طریق کارآموزی بین شرکت ها و افراد جویای کار به ایجاد مشاغل خوب کمک می کند ، برای کارگران بیکار 18 تا 39 ساله ساکن داژئون طراحی شده و 100 نفر را جذب می کند.

شرکت های کوچک و متوسط ​​(متوسط) با 5 یا بیشتر کارمند تمام وقت مستقر در دائژون ، شرکت هایی مانند موسسات تحقیقاتی منطقه ویژه Daedeok و دیگران می توانند در آن شرکت کنند. متقاضیان کار شرکت کننده می توانند برای هر کارمند 3 ماه کارآموزی داشته باشند. یعنی 2 میلیون وون.

شرکتهایی که تمایل به شرکت دارند باید حقوقشان را مطابق با حداقل دستمزد از جمله یارانه های شهر داژئون پرداخت کنند و چهار بیمه اصلی را به خود اختصاص دهند و نباید حمایت بیشتری از دولت دریافت کنند.

اطلاعیه های استخدام مربوط به این امر را می توان در صفحه اصلی تالار شهر Daejeon (www.daejeon.go.kr) ، آژانس Daejeon برای توسعه اقتصادی و تجارت (www.djbiz.or.kr) یا مرکز پشتیبانی شغلی Daejeon (www .daejeon). job.go.kr) .دارم.

می توانید از طریق سیستم کاری Daejeon (www.jobdaejeon.or.kr) اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز پشتیبانی شغلی Daejeon (32042-719-8332) تماس بگیرید.

کو هیون دیوک ، مدیر دفتر اقتصاد اقتصادی دژئون ، گفت: “ما ایجاد اشتغال را در شرکت های داژئون ارتقا خواهیم داد و فرصت های شغلی را برای جوانان جویای کار فراهم خواهیم کرد تا کمبود SME را برطرف کنند.”

[ad_2]