فوریه 2, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، متخصصان مدیریت قرنطینه غیر مجاز برای آموزش گروهی ، سر به سر!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در شهر دوم Daejeon (شهردار Tae-jeong Heo) یک جلسه کاری با رهبری رئیس گروه ، همراه با پنج منطقه خودمختار ، اداره آموزش و پرورش و اداره پلیس Daejeon ، سازمان یافته توسط Daejeon City ، برای مدیریت سیستماتیک برگزار شد. و بازرسی از امکانات غیر مجاز برای آموزش گروهی در تالار شهر.

شورای سطح کار به دنبال جلسه مشترک شهردار داژئون ، سرپرست آموزش و پرورش و رئیس آژانس پلیس Daejeon در تاریخ 27 ، برای ایجاد یک سیستم پاسخ و همکاری مشترک برای امکانات آموزشی جمعی بدون مجوز متقابل است. و پاسخ سریع

بنابراین تصمیم گرفته شد که به طور منظم بازرسی ، تقسیم نقش با یکدیگر برای 24 تاسیس تاسیس شده تا کنون و 28 تاسیسات ، از جمله 4 مورد بررسی بیشتر توسط شهرستان و اداره آموزش و پرورش.

بر این اساس ، در آینده ، شهر دژئون مسئول 17 تاسیسات مربوط به دین یا آموزش بزرگسالان خواهد بود و اداره آموزش وظیفه بازرسی از 11 تأسیسات غیر از دین و آموزش بزرگسالان را بر عهده خواهد داشت.

علاوه بر این ، مناطق خودمختار بررسی می کنند که آیا امکانات اضافی در منطقه وجود دارد یا خیر ، و آژانس پلیس در مبارزه با فعالیت های غیرقانونی همکاری خواهد کرد.

شهر داژئون قصد دارد اقدامات جدی مانند اقدامات اداری و ممنوعیت جمع آوری را در صورت مشاهده تخلف در نتیجه بازرسی انجام دهد.

علاوه بر این ، در آینده ما در نظر داریم شوراهای سطح کار را هر از گاهی برگزار کنیم تا در صورت همکاری نهادی یا اقدامات مربوط به قرنطینه COVID-19 ، با هم پاسخ دهیم.

رئیس دفتر بهداشت و رفاه شهر دژئون ، جئونگ هائه گیو گفت: “ما برای مقابله با COVID-19 با تمام روش های ممکن ، شکستن دیوار با موسسه و همکاری بدون در نظر گرفتن حوزه صلاحیت ، همه تلاش خود را خواهیم کرد.”

[ad_2]