فوریه 2, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، ما فعالانه در حال کمک به “راه حل هوش مصنوعی” شرکت های نوپا هستیم!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Tae-Jung Heo) در دومین روز اعلام کرد که در حال تبلیغ “پروژه پشتیبانی AI Solution Uilization” است که فناوری شخصی سازی شده را در اختیار شرکت های مناطق نیازمند به هوش مصنوعی قرار می دهد و از تسریع نوآوری های فناوری در شرکت های نوپا پشتیبانی می کند.

“پشتیبانی از استفاده از راهکارهای شخصی سازی هوش مصنوعی” یک هزینه شرکتی است که یک شرکت محلی برای “پروژه پشتیبانی کوپن هوش مصنوعی” سازمان یافته توسط وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات (از این پس به عنوان وزارت). علم و صنعت) مربوط به یک تأمین کننده محلی است که در وزارت علوم و فناوری ثبت شده باشد. این پروژه ای است که تا 75 میلیون درآمد کسب شده پشتیبانی می کند.

انتظار می رود از این طریق ، Daejeon City دیجیتالی شدن شرکتهای نوپای محلی را که نیاز به توسعه قابلیت های دیجیتالی خود دارند تشویق کند و فرصت هایی را برای ایجاد بازارهای جدید برای ارائه دهندگان در صنایع عالی داده ، شبکه و هوش مصنوعی منطقه فراهم کند.

در همین حال ، یارانه های دولتی تا سقف 300 میلیون وون به شرکت های منتخب برای پروژه پشتیبانی کوپن هوش مصنوعی اعطا می شود و شرکت های کوچک و متوسط ​​در منطقه که می توانند راه حل ها یا خدمات هوش مصنوعی را ارائه دهند ، در وب سایت کره ای قرار دارند. ارتقا of صنعت اطلاعات و ارتباطات تا 19 فوریه. می توانید در (www.nipa.kr) ثبت نام کنید.

* ارائه دهنده هوش مصنوعی در Daejeon ثبت شده است (44 شرکت) / از سال 21/1 ، وزارت علوم و فناوری

با مشاهده نمونه هایی از اثربخشی شرکت های محلی که سال گذشته برای پروژه پشتیبانی کوپن هوش مصنوعی انتخاب شده اند ، دستاوردهایی مانند به روزرسانی فن آوری های اصلی شرکت یا بهبود بهره وری با حل مشکلات به دست آوردند.

مون یونگ ، مدیر راه اندازی شرکت Daejeon City Park گفت: با استفاده از راه حل های هوش مصنوعی ، فناوری های لازم را برای بسیاری از استارت آپ های محلی معرفی می کنیم ، بنابراین رقابت شرکت ها را افزایش می دهیم و ارزش آنها را افزایش می دهیم.

[ad_2]