ژانویه 22, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، شرکت کنندگان در مسابقه مهارت های Daejeon Metropolitan City Skills

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] کمیته مسابقات مهارت های شهری Daejeon (به ریاست Heo Tae-jeong ، شهردار Daejeon) برای یافتن نیروهای ماهر عالی و ارتقا applications برنامه های مسابقه مهارت های شهر Daisjeon را که از 25 تا 5 فوریه هر سال برگزار می شود ، می پذیرد. مهارت های محلی

هر کسی که بیش از 6 ماه در Daejeon زندگی کرده باشد (بر اساس مهلت درخواست) یا به گروه مستقر در Daejeon تعلق دارد می تواند بدون توجه به سن شرکت کند. با این حال ، برندگان مسابقه بین المللی و مقام های اول و دوم مسابقات کشوری از مطالعه خارج می شوند.

درخواست ها را می توان بصورت آنلاین از طریق وب سایت Meisternet (https://meister.hrdkorea.or.kr) ارسال کرد و اسناد اضافی (توصیه ها و غیره) را می توان در دبیرخانه کمیته مسابقات فنی شهر Daejeon یافت. (منابع انسانی ، کره 042-580-9109) می توانید آن را شخصاً یا از طریق پست ارسال کنید.

این رویداد به مدت 5 روز از 5 آوریل تا 9 آوریل برگزار می شود و بسته به وضعیت کرونا 19 برنامه زمانبندی رویداد قابل تغییر است.

برندگان گواهینامه ، مدال و جوایز نقدی دریافت می کنند و به عنوان بازیکن نماینده در داژئون در “56 امین دوره مسابقات ملی مهارت در شهر متروپولیتن داژئون” که در ماه اکتبر در کره برگزار می شود ، واجد شرایط خواهند بود.

مدیر امور اقتصادی داژئون کو هیون دیوک گفت: “امسال یک مسابقه ملی مهارت در شهر ما برگزار می شود. ما از شرکت کنندگانی حمایت می کنیم که به دلیل کرونا 19 در شرایط سخت تلاش می کنند با اشتیاق و استقامت تمرین کنند. “من امیدوارم که بسیاری از بازیکنان عالی از حرفه های مختلف در این مسابقه شرکت کنند که توسط نمایندگان محلی ما انتخاب می شود.”

در همین حال ، پنجاه و ششمین مسابقه ملی مهارت های شهر دژئون متروپولیتن از 4 اکتبر تا 11 اکتبر در مرکز همایش های داژئون و نمایشگاه Expo Citizen’s Plaza برگزار می شود و بیش از 2000 ورزشکار از 53 حرفه در آن شرکت می کنند.

[ad_2]