ژانویه 22, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، شاخص منطقه ای برای برابری جنسیتی در Daejeon City ، از سال 2019 برای 10 سال متوالی در رتبه بالاتر قرار دارد!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Heo Tae-jeong) در تاریخ 22nd اعلام کرد که این تنها منطقه در کشور است که به دلیل اندازه گیری شاخص برابری منطقه ای بین جنسیت از سال 2019

بر اساس بیانیه وزارت برابری جنسیتی در تاریخ بیست و یکم ، تا سال 2019 ، 16 شهر و استان در سراسر کشور به طور متوسط ​​76.4 امتیاز دارند که از این تعداد شهر Daejeon به عنوان منطقه برتر در شاخص برابری جنسیتی با 78 انتخاب شده است ، 8 امتیاز برای برابری جنسیتی منطقه ای.

در زمینه های بهداشت (مقام اول) ، تصمیم گیری (مقام 2) و رفاه (مقام 4) در فعالیت های اقتصادی ، آموزش و آموزش شغلی (6) بالاتر است ، در حالی که ایمنی (13) آن) و خانواده (سیزدهم) هستند. رشد کم یا کل نسبت به سال قبل.

شاخص برابری جنسیتی منطقه ای سیستمی است که با درک سطح و ویژگی های برابری جنسیتی در منطقه و ایجاد علاقه به برابری جنسیتی ، اجازه می دهد سیاست ها به صورت سیستماتیک تر از نظر برابری جنسیتی ایجاد شوند.

هور تائه یئونگ ، شهردار داژئون گفت: “از زمان تأسیس دفتر تاجیون با افزایش شاخص های مختلف موفق شده است سطح بالایی از برابری جنسیتی را در داژئون حفظ کند. برای سیاست جنسیتی. “ما به طور فعال سیاست های م effectiveثر برای افزایش سطح برابری جنسیتی را در همه زمینه ها با معرفی سیستم نظارت بر برابری جنسیتی فعال خواهیم کرد.”

[ad_2]