ژانویه 17, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، سرویس بازرسی و بازرسی گسترده موقت کرونا 19

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دوره فعالیت دفتر غربالگری موقت در دبیرستان های Hanbat ، Busa-dong ، Jung-gu ، که در Daejeon City (شهردار Hee Tae-jeong) فعالیت می کند ، تا 14 فوریه تمدید می شود ، که یک اقدام ضد قرنطینه ویژه در تعطیلات سال نو است.

آزمایشگاه غربالگری موقت دبیرستان Hanbat که از 28 دسامبر سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده است ، به عنوان چهار نیروی پزشکی در انجمن سل کره به همراه چهار کادر پزشکی خصوصی استخدام شده در Daejeon City کار می کند.

داژئون سیتی گفت ، مرکز غربالگری و آزمایش موقت دبیرستان Hanbat در 16 ام در مجموع 7 هزار و 986 آزمایش انجام داد و 14 بیمار تایید شده را پیدا کرد.

تمدید مرکز بازرسی و بازرسی موقت کرونا 19 توسط ستاد دفاع مرکزی به عنوان یک دوره قرنطینه ویژه برای تعطیلات سال جدید قمری تا 14 فوریه تعیین شده است و اقدامی برای حفظ راحتی و دسترسی کاربر بر این اساس است.

با این اقدام ، شهروندان داژئونی که مایل به آزمایش هستند ، بدون در نظر گرفتن علائم ، تا 14 فوریه (روزهای هفته 09:30 ~ 17:30 ، آخر هفته 12: از مرکز آزمایش غربالگری موقت نصب شده در مقابل دبیرستان Hanbat در Jung-gu بازدید می کنند): 00 ~ 16: 00). قابل آزمایش است.

علاوه بر این ، شهروندان با گذراندن آزمایش آزمایش می شوند و زنان باردار ، افراد مسن و افراد معلول با رانندگی و نتایج آزمون پس از حدود 24 ساعت تعیین می شوند.

رئیس دفتر بهداشت و رفاه شهر دژئون ، جئونگ هائه گیو گفت: “در داجئون ، گسترش کرونا 19 در حال تثبیت است ، اما این کاهش در سراسر کشور زیاد نیست. وی گفت: “همه چیز خوب است ،” حتی اگر این کار بسیار دشوار باشد ، لطفاً تا این دوره از جلسات و رویدادها خودداری کنید و در صورت بروز علائم یا شهروندان مضطرب ، از یک آزمایشگاه غربالگری موقت بازدید کنید. “

[ad_2]