فوریه 1, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، تا 150،000 برای فرزندخواندگی حیوانات رها شده درآمد دارد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] داژئون سیتی (شهردار هئو تای جونگ) در تاریخ اول اعلام کرد که هزینه فرزندخواندگی برای حیوانات رها شده به فرزندان گرفته شده از حداکثر 100000 فعلی به حداکثر 150،000 بدست آمده در سال جاری افزایش می یابد.

60٪ هزینه های فرزندخواندگی ، مانند واکسیناسیون ، حفظ می شود و حداکثر 150،000 وون را می توان بیش از 250،000 وون برای استفاده تأمین کرد.

هر کسی که پس از فرزندخواندگی یک حیوان متروک به منظور بازگشت به مرکز رفاه حیوانات Daejeon ، ثبت نام حیوانات را به پایان رسانده است می تواند تقاضای پشتیبانی هزینه کند.

عناصر حمایتی عبارتند از هزینه تشخیص بیماری ، هزینه درمان ، هزینه واکسیناسیون ، هزینه خنثی سازی ، هزینه ثبت داخلی حیوانات و هزینه زیبایی 6. پس از فرزندخواندگی ، ثبت نام حیوانات در مرکز رفاه حیوانات و حساب انجام می شود. برای هزینه فرزندخواندگی ، تأیید نامه فروش ، و رسید از تاریخ تصویب 6 است. طی یک ماه او را به مرکز مراقبت از حیوانات بفرستید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حمایت از هزینه های فرزندخواندگی ، لطفاً به وب سایت مرکز رفاه حیوانات Daejeon (www.daejeon.go.kr/ani/index.do) مراجعه کنید.

در همین حال ، علاوه بر پروژه حمایت از فرزندخواندگی ، Daejeon City سیاست های مختلفی را برای ارتقا adoption فرزندخواندگی مانند ثبت رایگان حیوانات داخلی ، بازرسی رایگان بیماری های عفونی و خدمات حمام و زیبایی برای شهروندان که حیوانات رها شده را در مرکز فرزندخواندگی قبول می کنند ، ارتقا می دهد. .

یک مقام مسئول شهرستان دژئون گفت: “ما امیدواریم که بسیاری از مردم به منظور احترام به زندگی و گسترش فرهنگ حیوانات اهلی ، به فرزندخواندگی حیوانات رها شده توجه کنند.” “امسال ما پایه و اساس پذیرش ایمن حیوانات سالم را بنا نهادیم. سعی کنید فرهنگ شادی فرزندخواندگی را ایجاد کنید. “

[ad_2]