ژانویه 19, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، اولین گواهینامه مدرسه ایمنی برای آتوپی و آسم در Daejeon Chungcheong

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Hee Tae-jeong) در تاریخ نوزدهم اعلام کرد که دبستان Daejeon Bongsan و دبستان Daejeon Seowon اولین کسانی هستند که در منطقه Daejeon Chungcheong برای “پروژه صدور گواهینامه Atopy and Asthma” تایید شده اند از انجمن حساسیت به آسم کره.

مدرسه کمک به آتوپی و آسم یک برنامه مدیریت پیشگیری مدار مدار است که به دانش آموزان مبتلا به بیماری های آلرژیک کمک می کند تا در مدرسه زندگی و تحصیلات سالم داشته باشند.

این پروژه صدور گواهینامه به عنوان یک مدرسه نمونه توسط انجمن آلرژی کره در آسم ، یک سازمان تخصصی ، برای مدرسه ای که بطور خاص بین 54 مدرسه شرکت کننده در داژئون سیستماتیک است ، آزمایش شد.

دبستان Daejeon Bongsan و دبستان Daejeon Seowon مدارس ایمنی را برای آمادگی در موارد اضطراری مانند تهیه لیستی از کودکان مبتلا به بیماری های آلرژیک و کیت های اضطراری در مدرسه و همچنین آموزش روش های واکنش اضطراری اجرا می کنند.

علاوه بر این ، Bongsan-cho و Seowon-cho در شهر Daejeon به رسمیت شناختن ایجاد یک محیط آموزشی ایمن و سالم با توجه مدیر و تلاش های معلمان بهداشت شناخته می شوند و همچنین در رقابت برای دستیابی به موفقیت در مدیریت آتوپی و آسم ، تبلیغ شده توسط مرکز اطلاعات آتوپی و آسم.

یک مقام مسئول شهر دژئون گفت: “ما از دو مدرسه استقبال می کنیم که برای اولین بار به عنوان مدارس ایمن در منطقه دائژون چونگچئونگ دارای گواهینامه شوند.” “این زمانی است که به دلیل تاج 19 بر اهمیت پیشگیری از سلامت تأکید می شود.

[ad_2]