فوریه 2, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، اعلام نتایج سیستم تحویل تراموا برای خط 2 و برگزاری جلسه بحث و گفتگو

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Heo Tae-jeong) نتایج “نتیجه بررسی انتقال برق و سرویس بهره برداری مسیر” خط راه آهن شهر 2 (تراموا) را اعلام می کند و یک جلسه بحث تخصصی در روز پنجشنبه 4 فوریه ساعت 14 برگزار می کند : 00 طبقه تالار شهر.

Daejeon City برای طراحی بهینه تراموا ، اولین بار در کره ، برنامه عملیاتی Daejeon Tram Line (خدمات تجزیه و تحلیل تأثیر جاده) (کنسرسیوم موسسه تحقیقات راه آهن کره) را اجرا می کند.

این بحث به ترتیب 7 متخصص در یک بحث عمیق با ارائه در مورد موضوع توسط Jae-hong Min ، محقق اصلی در موسسه تحقیقات راه آهن کره مسئول خدمات ، و به دنبال آن ارائه یک موضوع توسط رئیس جمهور چانگ سانگ هون از انجمن راه آهن کره.

برای پیشگیری از کرونا 19 ، بحث در حدود 20 نفر است و پذیرش پس از ثبت نام قبلی امکان پذیر است. آدرس از پیش ثبت شده http://bit.ly/tram_discussion است.

شهروندانی که به طور مستقیم نمی توانند تالار گفتمان را پیدا کنند ، می توانند با تایپ “Daejeon Tram” در جعبه جستجوی YouTube ، بحث و گفتگو را بصورت آنلاین و در زمان واقعی مشاهده کنند.

چو سونگ با ، رئیس ستاد منطقه ای تراموا در منطقه داژئون ، گفت: “ما قصد داریم دیدگاه های بیان شده در طول این بحث را به طور کامل تجزیه و تحلیل کنیم و آنها را به طور فعال در خدمات طراحی اولیه و دقیق که در حال انجام است ، منعکس کنیم.

[ad_2]