ژانویه 31, 2021 By haminp 0

Daejeon City ، استخدام اضافی استارت آپ های امیدوار کننده در پارک های استارت آپ

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار هئو ته جونگ) در تاریخ سی و یکم اعلام کرد که استارت آپ های امیدوار کننده را برای انتقال به استارتاپ پارک Daejeon تا تاریخ 4 فوریه استخدام خواهد کرد.

اهداف استخدام مبتدیان مبتنی بر فناوری محلی ، شرکتهای نوپا یا شرکتهای نوپا در آینده در کمتر از 6 سال هستند و سایر مناطق می توانند در صورت تغییر مکان اعمال شوند.

شرکتهای منتخب حداکثر 3 سال به طول می انجامند و از برنامه های ظرفیت سازی مانند جذب سرمایه گذاری ، راهنمایی ، شبکه و پشتیبانی مالی برای تجاری سازی ، همراه با اپراتورهای خصوصی پشتیبانی می کنند.

Daejeon City برای یافتن استارت آپ هایی با قابلیت های نوآورانه فناوری و پتانسیل رشد ، یک پارک نوپا در منطقه Gungdong ایجاد کرده است و در حال ساخت و مدیریت اکوسیستم استارت آپ خصوصی است که با اتصال و پشتیبانی از اپراتورهای خصوصی از رشد پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، Daejeon City قصد دارد با نوسازی D3 (7-12 ، Gung-dong 179beon-gil) در پارک پرتاب در ماه مارس به عنوان یک فضای راه اندازی ، 10 شرکت تازه کار را استخدام کند.

جزئیات استخدام را می توان در وب سایت مرکز اقتصاد خلاق و نوآوری در داژئون (https://ccei.creativekorea.or.kr) یافت ، که سازمانی است که پروژه را انجام می دهد و انتخاب نهایی از طریق بررسی صلاحیت (بررسی سند) و ارزیابی ارائه توسط کمیته انتخاب متشکل از خبرگان.

Daejeon City Corporate Startup Starting Park Park Moon-yong گفت: “ما برای شروع رشد پایدار از طریق برنامه های تخصصی ، از استارتاپ های عالی در Daejeon Start-up Park به طور فعال پشتیبانی خواهیم کرد.”

[ad_2]