ژانویه 19, 2021 By haminp 0

Daejeon City · م Instسسات عمومی امضا شده “توافق نامه تجاری برای همکاری سودآور جهت گسترش خرید محصولات محلی برای مشاغل کوچک و متوسط”

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] داژئون سیتی (شهردار هئو ته جونگ) “توافق نامه تجاری برای گسترش تصاحب شرکت های کوچک و متوسط ​​محلی” را به 19 موسسه از 19 نهاد دولتی در حوزه قضایی امضا کرد.

هدف این توافق نامه رسیدگی به مشکلاتی از جمله تقاضای داخلی کندی است که توسط SME های محلی به دلیل طولانی شدن کرونا 19 و درجه کم نظم محلی آژانس های دولتی در حوزه قضایی تحت قانون قراردادهای ملی تجربه شده است.

این مراسم به عنوان یک کنفرانس ویدیویی آنلاین در اتاق فیلم های فاجعه در طبقه هجدهم تالار شهر Daejeon و با مشارکت شهردار هئو ته جئونگ و 19 رئیس نهاد عمومی منطقه برگزار شد.

شهردار داژئون و روسای 19 م institutionsسسه عمومی بر سر همکاری و پشتیبانی مشترک جهت گسترش کانالهای خرید و فروش محصولات محلی برای شرکتهای متوسط ​​و متوسط ​​بر اساس این توافق نامه توافق کردند.

به عنوان محتوای اصلی این توافق نامه ، شهر داژئون از حمایت اداری و مالی برای احیای خرید عمومی محصولات محلی ، مانند یک سکوی اطلاعات کسب و کار در حوزه قضایی و یک راهنمای مدیریت بازرگانی برای گسترش سفارشات برای شرکت های محلی ، دریغ نکرده و یک سیستم را معرفی کرده است برای اعلام نتایج خریدهای عمومی و جایزه ای را برای موسسات عالی معرفی کرده است. من قصد دارم قدرت خود را افزایش دهم.

در پاسخ ، آژانس توافق موافقت کرد که برای خرید محصولات SME های Daejeon و گسترش کانال های فروش ، از جمله پیشنهادات رقابتی محدود منطقه ای و توصیه های اتحادیه ، با Daejeon City تلاش کند. علاوه بر این ، وی قول داد كه از پلت فرم اطلاعات تداركات عمومی Daejeon كه توسط Daejeon City و راهنمای تجارت برای گسترش تداركات مشاغل محلی استفاده می شود ، به طور فعال استفاده كند.

“سکوی اطلاعاتی تدارکات عمومی داژئون (http://djpp.or.kr) “ این سیستمی است که اطلاعات شرکتی محلی را به موسسات تدارکات عمومی ارائه می دهد و بستری برای احیای مجدد اقتصادهای محلی و احیای SME های محلی از طریق رهنمودهای مربوط به محصولات و سیستم های تدارکات عمومی است که دارندگان م institutionسسات عمومی می خواهند خریداری کنند.

“راهنمای کار با تجارت برای گسترش تدارکات شرکت های محلی” یک راهنمای اجرای بودجه از مرحله سفارش تا مرحله پس از مدیریت از طریق طبقه بندی کالاها ، ساخت و سازها و خدمات برای خرید محصولات محلی است ، ایجاد یک محیط برای گسترش نفوذ محلی. شرکت ها در بازار عمومی برای این کار ایجاد شده است.

شهر دژئون قصد دارد آموزش های حضوری برای مقامات دولتی و حسابداران م institutionsسسات عمومی برای گسترش تدارکات برای شرکت های محلی در ماه فوریه ارائه دهد و مبانی استفاده از کتابچه راهنما در آیین نامه مربوطه آماده می شود.

هئو ته جئونگ ، شهردار داژئون ، گفت ، “من از رهبران سازمان هایی كه در این توافق نامه شركت كردند تشكر می كنم ، و امیدوارم كه توافق امروز خرید عمومی محصولات محلی برای SME ها را تسهیل كند ، كه این امر به رشد قابل توجه SME در Daejeon كمك می كند. . همراه با نهادهای عمومی ، ما یک سیستم چرخه خوب برای بهبود سطح خریدهای محلی ایجاد خواهیم کرد. “

[ad_2]