ژانویه 31, 2021 By haminp 0

Daejeon City، تاسیسات صنعتی ناحیه Daedeok Pyeongchon زمین فروش زمین دوم!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Hee Tae-jeong) و Daejeon City Corporation در تاریخ 31th اعلام کردند که پیش فروش کامل دوم را با اعلامیه پیش فروش در تاریخ 1 فوریه برای تأسیسات صنعتی پروژه توسعه شهری Daedeok Pyeongchon انجام می دهند.

طبق اطلاعات شهر Daejeon در سی و یکم ، 35 قسمت (منطقه تحویل شده 43 803 درجه) از 79 مکان صنعتی در اطراف سینتانجین دونگ و سیستم مدیریت دارایی عمومی شرکت مدیریت دارایی کره برای کاربران نهایی برنامه ریزی شده است تا از طریق مناقصه رقابتی از طریق On ادامه یابد. -پیشنهاد.

انواع مشاغل قابل اشتغال در این زمینه عبارتند از: تولید ساخت محصولات فلزی (به استثنای ماشین آلات و مبلمان ، ساخت سلاح و گلوله ، پوشش ، رنگ آمیزی و غیره) ، مطابق با کد طبقه بندی متوسط ​​25 ، 29 و 35 در جدول طبقه بندی صنعت استاندارد کره (دهمین استاندارد اصلاح شده). سایر شرکت های پردازش فیلم با اشتغال محدود می شوند) تولید ماشین آلات و تجهیزات دیگر generation تولید برق دیگر (تولید برق با استفاده از انرژی خورشیدی مانند سقف ساختمان ها).

اطلاعیه های فروش را می توان در وب سایت های Daejeon City و Daejeon City Corporation ، Korea Asset Management Corporation و … یافت و برنامه های فروش را می توان از 15 تا 17 ماه بعد دریافت کرد و پس از اینکه پیشنهادات برنده قرارداد با Daejeon امضا کرد شرکت شهری (تیم فروش) تا پنجم ماه آینده.

ارزش کل تخمینی این سایت تحویل 34.2296 میلیون برنده ، به طور متوسط ​​2.42 296 میلیون برنده برای 3.3㎡ است که با پیشنهاد مناقصه انجام می شود و روش پرداخت 3 سال و 6 برابر (بدون بهره) برای کاهش اقتصادی است سنگینی بر دوش مستأجران. بصورت استاندارد امکان پرداخت اقساطی مانند پیش پرداخت ، پرداخت موقت (5 برابر) و مانده وجود دارد.

به طور خاص ، نتایج اولین پیش فروش بیش از دو برابر ارزیابی اولیه است که به درخواست یک آژانس تخصصی در مرحله آماده سازی پروژه مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت ، بنابراین انتظار می رود توجه زیادی به این پیش فروش دوم شود.

پروژه توسعه شهری ناحیه Daedeok Pyeongchon 89.9 میلیارد KRW در 200،000،017 متر مربع در Pyeongchon-dong ، Daedeok-gu سرمایه گذاری کرده و زمین را برای تأسیسات صنعتی جدید تأمین می کند تا یک مجموعه قالب مخصوص محیط زیست ایجاد کند و از امکانات تولید کارآمد پشتیبانی کند. پروژه ، منطقه Shintanjin-dong انتظار می رود در نیمه دوم سال 2022 تکمیل شود.

یک مقام مسئول شهر دژئون گفت: “با پیش فروش سایت های صنعتی متناسب با کاربران نهایی کوچک و متوسط ​​، این امر با جمع آوری یک صنعت قالب سازگار با محیط زیست در منطقه توسعه شهری منطقه پروژه Pyeongchang و اطمینان از رقابت صنعتی مرتبط. “

[ad_2]