ژانویه 19, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu ، Daejeon-Korea-EU اقدام آب و هوایی-شبکه تبدیل انرژی Daejeon ، توافق نامه همکاری منطقه ای توافق نامه تجارت انرژی

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (افسر پارک پارک جیونگ هیون) بیانیه تجاری را در دفتر منطقه 19 برای ایجاد یک سیستم همکاری همکاری آب و هوایی کره و اتحادیه اروپا ، شبکه تبدیل انرژی Daejeon و منطقه ای امضا کرد تبدیل انرژی.

ضمن تأکید بر اهمیت تبدیل انرژی برای مقابله با بحران آب و هوا ، این توافق نامه برای راه اندازی پروژه های تحقیقاتی و آزمایشی برای کاربرد داخلی موارد مختلف تبدیل انرژی در سوئد و دانمارک ، که دارای شاخص های ملی تبدیل انرژی بالا هستند ، آماده شد. به ویژه ، توافق نامه بین اقدامات آب و هوایی RC-EU به عنوان اولین پروژه همکاری ملی بین مقامات محلی و جامعه مدنی مهم است.

با موافقت آن روز ، هر آژانس تصمیم گرفت در مواردی از مطالعات در مورد تبدیل انرژی منطقه ای در اروپا ، مانند: مشارکت مردم محلی و خودمختاری در تبدیل انرژی منطقه ای ، سیاست های شهری با سوخت های فسیلی صفر ، مجتمع های مسکونی و حمل و نقل مجتمع های موردی محیطی.

علاوه بر این ، بر این اساس ، یک وبینار بین المللی در ماه آوریل برگزار می شود تا یک مدل منطقه ای را که می تواند در سیاست تبدیل انرژی Daedeok-gu اعمال شود و یک پروژه آزمایشی را توسعه دهد ، توسعه دهد.

شهردار پارک جئونگ هیون گفت: “دستیابی به استقلال و تمرکز زدایی انرژی فقط در صورت تبدیل انرژی منطقه ای بسیار مهم است و برای این منظور تهیه یک مدل منطقه ای مطابق با ویژگی های منطقه ای بسیار مهم است.” “از طریق این همکاری مشترک ، یک مدل تبدیل انرژی پایدار منطقه ای “این یک نقطه عطف مهم در توسعه خواهد بود.”

[ad_2]