ژانویه 21, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu ، Daejeon and Daejeon Plant of Crown Confectionery Co.، Ltd. توافقنامه مبارزات روز گیاهخواران را امضا کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (مدیر پارک Jeong-hyeon) یک قرارداد تجاری با Crown Confectionery Co.، Ltd. امضا کرد. کارخانه Daejeon (Jung-hyun Lee) در دفتر 21th در همکاری در پاسخ به بحران آب و هوا با کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

از طریق توافق نامه در آن روز ، هر دو سازمان شدت آلودگی گازهای گلخانه ای را گزارش دادند و یک رژیم گیاهخواری را برای کارمندان و مصرف کنندگان در Crown Confectionery Co.، Ltd. دژئون حداقل هفته ای یک بار ، در برنامه های حفاظت از محیط زیست شرکت می کند و بیشترین اولویت را برای استفاده از محصولات کشاورزی محلی تعیین می کند. او تصمیم گرفت با یکدیگر همکاری کند تا کانالهای فروش کشاورزان محلی را پشتیبانی کند و چرخه غذای محلی را ایجاد کند.

انتشار گازهای گلخانه ای حاصل از تولید مواد غذایی بیش از یک چهارم کل انتشار گازهای گلخانه ای را تشکیل می دهد. اگر یک روز در هفته رژیم گیاهخواری داشته باشید ، می توانید بدون صرف وقت و هزینه زیاد ، میزان انتشار کربن را کاهش دهید ، مانند توقف 5 میلیون اتومبیل و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به میزان 2 هزار و 268 کیلوگرم برای هر نفر.

جئونگ-هیون لی ، رئیس Daejeon Plant شرکت Crown Confectionery Co. ، Ltd. برای مشکلات زیست محیطی در شرکت از طریق آموزش و روش معمول.

شهردار پارک جئونگ هیون گفت: “10 سال آینده زمان مهمی برای تعیین آینده کره زمین است.” ما فعالانه به بحران آب و هوا پاسخ خواهیم داد. “

در همین حال ، شرکت شیرینی سازی Crown ، Ltd. به دنبال کمک مستقیم به جامعه محلی با شرکت در کارزار چالش سطل گل برای کمک به کشاورزان گل که از کرونا 19 سال گذشته رنج می برند ، است.

[ad_2]