فوریه 2, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu ، Daejeon در سال 2021 خبرنگار جوانی را برای منطقه آموزش نوآوری Daedeok مأمور کرد.

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (پارک شهردار Gu Jeong-Hyeon) مراسمی را برای استخدام خبرنگاران جوان از منطقه آموزش نوآوری Daedeok و آموزش ظرفیت سازی در دفتر منطقه 2 برگزار کرد.

این رویداد به منظور ایجاد شبکه ای با جوانان و تشویق و تشویق مشارکت در پروژه های مهم در سال نو قمری طراحی شده است.

در این روز ، از گزارشگران جوان (18) و خبرنگاران مشورتی (3) نیز جهت راهنمایی ، تفریح ​​برای ایجاد روابط بین اعضا و آموزش و تمرین برای نوشتن مقالات مورد نیاز برای تقویت ظرفیت خبرنگاران جوان دعوت شد.

گزارشگران جوانان تا 31 دسامبر فعال خواهند بود و نقش کشف مطالب مختلف مربوط به Daedeok-gu ، انتشار مقالات و تبلیغ ، شرکت در و ارائه نظرات در پروژه آموزشی منطقه آموزش نوآوری Daedeok را بر عهده خواهند داشت.

به طور خاص ، روزنامه نگاران مشاوره ای که امسال سفارش داده شده اند ، به خبرنگاران جوان کمک می کنند تا از طریق مشاوره شغلی و راهنمایی حرفه ای ، حرفه خود را طراحی کنند و به عنوان مربیانی که برای نوشتن مقالات از طریق مشاوره و اصلاحات مربوط به نوشتن دست نوشته ها مورد نیاز هستند ، خدمت خواهند کرد.

آموزش ظرفیت سازی به منظور جلوگیری از گسترش کرونا 19 و علایق گزارشگران جوانان به سه حوزه (اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی و سیاست گذاری و اداری) تقسیم شد.

خبرنگار جوانی که در این روز شرکت داشت گفت: “این فرصت خوبی برای ملاقات با دوستان با همان علایق بود و زمان بسیار خوبی بود که با یک خبرنگار مشاور برای پرسیدن س questionsال و آموزش مقاله نویسی ملاقات کنید. در آینده ، من می خواهم اغلب نظرات خود را به اشتراک بگذارم و رویاهایم را رشد دهم. “

شهردار پارک جئونگ هیون گفت: “من امیدوارم که کودکان Daedeok به افراد با استعدادی تبدیل شوند که مهارت حل مسئله را دارند و به جامعه کمک می کنند. ما امیدواریم که اطلاعات متنوعی را ارائه دهیم و به عنوان یک کانال ارتباطی خدمت کنیم.”

[ad_2]