ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu ، Daejeon ، Daeduck اشتراک گذاری الکترونیکی رویداد کاربر برای صرفه جویی در اقتصاد و تقویت اشتراک

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (پارک شهردار گو جئونگ هیون) در حال برگزاری یک فروشگاه فروشگاه مصرف کننده Daedeok برای پس انداز با تقسیم اقتصاد محلی است که به دلیل تاج 19 دشوار است.

طبق گفته Goo در هجدهم ، این رویداد در 15 فروشگاه مرتبط Daedeok e-Sharing برگزار می شود ، در صورت پرداخت بیش از 5000 وون با ارز محلی Daedeok eRoum برای خرید کالا برای دیگران ، 10،000 وون به 50 داده می شود مردم هر هفته از طریق قرعه کشی. پرداخت خواهد شد

اشتراک الکترونیکی Daedeok به این معنی است که همه ساکنان اشتراک گذاری را تمرین می کنند و یک Daedeok شاد را ایجاد می کنند که در آن به خوبی زندگی می کنند. در طول سال ها ، 15 مکان در Daedeok-gu ، از جمله کافه ها ، کتابفروشی ها ، گل فروشی ها و نانوایی ها به عنوان شرکت های وابسته شناسایی شده اند. این یک حرکت اشتراکی جدید است که اجازه می دهد محصولات قبلی در فروشگاه های خاص پرداخت شود ، بنابراین افراد خاص یا نامشخص مانند دوستان ، دوستداران و خانواده می توانند از محصولات به صورت رایگان استفاده کنند.

خرید محصولات باید با Daedeok e-Roum پرداخت شود و کوپن ها نیز هنگام پرداخت پرداخت می شوند. خریدار می تواند شخص خاص یا نامشخصی را که مایل به استفاده از کالای پرداخت شده است روی کوپن بنویسد ، کالای پرداخت شده و کلمات انتقال را بنویسد و کوپن را به تابلوی اعلانات ارائه شده در فروشگاه مشخص ضمیمه کند. هرکسی که کوپن را دریافت یا نشان داده باشد ، می تواند در فروشگاه های خاص از کالای مشخص شده در کوپن استفاده کند.

این رویداد به مدت سه هفته در هفته تا 7 فوریه ادامه خواهد داشت و شما می توانید رسید پرداخت و عکس کوپن اشتراک گذاری الکترونیکی Daedeok را به عنوان نظر در Daedeok e-Roum SNS (باند ، فیس بوک) ارسال کنید.

این شهر به برگزاری رویدادهای مختلف برای گسترش فرهنگ اشتراکی پیش پرداخت ادامه خواهد داد ، در حالی که تعداد فروشگاه های متصل به اشتراک گذاری الکترونیکی Daedeok به 100 فروشگاه در سال جاری برای تحریک احیای اقتصاد محلی راکد افزایش می یابد.

“Daeduck e-Sharing یک کارزار جدید احیای اقتصادی است که دارای اثر یک سنگ و دو تریلیون برای احیای مجدد اقتصاد محلی و ترویج فرهنگ اشتراک است.”

[ad_2]