ژانویه 26, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu ، Daejeon ، یک توافق نامه تجاری برای فعال کردن استفاده مجدد از کیسه یخ

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (پارک شهردار Gu Jeong-Hyeon) با پنج سازمان در دفتر شهرستان توافق نامه کاری را امضا کرد تا یک سیستم برای تشویق استفاده مجدد از بسته های یخ ایجاد کند.

در این روز ، سازمان های پیمانکاری عبارت بودند از: دفتر مرکزی محیط زیست کره منطقه Chungcheong شرکت محیط زیست کره (Seok-Hyun Jeong) دفتر مرکزی شرکت (ستاد گوانگو لی) ، مرکز پشتیبانی محیط سبز دائژئون (رئیس مرکز جنگ یونگچول) ، صنایع دونگ یانگ (مدیر عامل شرکت جانگ یونگ-جئول).

این توافق نامه به منظور ترویج کاهش ضایعات شهری و بازیافت منابع از طریق افزایش میزان جمع آوری و استفاده مجدد از بسته های یخ با ایجاد یک سیستم ارگانیک برای پیوند دادن و تقسیم نقش با آنها تنظیم شده است.

کره سالانه حدود 200 میلیون بسته یخ استفاده می کند که طبق تخمین صنعت است ، اما تقریباً همه آنها بازیافت نمی شوند و بر اساس استفاده در کیسه های یکبار مصرف دفع می شوند.

حتی اگر کیسه یخ به درستی دفع شود ، هر ساله مقدار زیادی از آن دفع می شود و باعث ایجاد مشکل در محل دفن زباله می شود و اگر به درستی دفع نشود ، مواد داخلی یخ (نوعی پلاستیک ساخته شده از پلیمر بسیار جاذب) به رودخانه سرازیر می شود تا از آلودگی آب و آسیب رساندن به اکوسیستم دریایی جلوگیری کند. نه تنها این اتفاق می افتد ، بلکه به منبعی از آلودگی تبدیل می شود که با جذب شدن توسط بدن توسط زنجیره غذایی ، سلامت انسان را تهدید می کند و معضلات زیست محیطی را با معضل مواجه می کند.

بر این اساس ، Daedeok-gu از ژوئیه سال گذشته با نصب جعبه های جمع آوری بسته های یخ در دفتر اصلی و 12 مرکز مراقبت های اجتماعی اداری همراه ، پروژه فعال سازی بسته های یخی را برای ارائه بسته های یخی رایگان به خرده فروشان محلی ، مانند بازارهای سنتی ، تبلیغ کرد. در نتیجه ، در مدت 5 ماه حدود 6،600 بسته یخ جمع آوری شده و به عنوان بازارهای سنتی در دسترس بازرگانان محلی قرار می گیرد.

در آینده ، این شهر قصد دارد با تقسیم نقش با سازمانهای شرکت کننده در این توافقنامه ، یک سیستم همکاری متقابل ایجاد کند و قصد دارد پروژه را به منظور استفاده مجدد از 100000 بسته یخی در سال ، ارتقا دهد.

پاک یونگ هیون ، شهردار منطقه گفت: “من می خواهم از روسای هر آژانس بخاطر علاقه و حمایتشان از مشکل دفع کیسه یخ که اخیراً به عنوان یک مشکل زیست محیطی مطرح شده است ، تشکر کنم. امیدوارم که این توافق نامه به عنوان سنگ بنایی برای پاسخ مشترک به مشکلات مختلف زیست محیطی و همچنین مشکل کیسه یخ عمل کند. او گفت.

Daedeok-gu از نمایندگی های محلی که مایل به شستشو و استفاده از کیسه های یخ جمع شده هستند ، پشتیبانی رایگان می کند و می توانید از طریق بخش خدمات آب و هوایی Daedeok-gu (6042-6842) س inquال کنید.

[ad_2]