ژانویه 27, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu ، Daejeon ، “کتابخانه کوچک اتاق خواب Songchon” ، به صورت آنلاین افتتاح می شود

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (پارک Gu Jeong-hyun) در 28 امین مراسم افتتاحیه کتابخانه کوچک Dreamchon Dream e Room (90 ، Dongchundang-ro ، Daedeok-gu) را برگزار کرد.

این افتتاحیه آنلاین در روند اخبار سازمان یافته است و به جوانان نشان می دهد كه اهداف اصلی كتابخانه هستند ، كتابخانه را مستقیماً ارائه می دهند.

کتابخانه کوچک اتاق الکترونیکی Songchon Dream با انعکاس فعال دیدگاه های ساکنان و گروه مشاوران توسعه کتابخانه ، متشکل از کارشناسان مطالعه ، فعالان آموزش جوانان و فعالان روستایی ایجاد شد.

این یک ساختمان کوچک یک طبقه به مساحت 92㎡ است ، مجهز به ایستگاه پخش که می تواند محتوای ویدئویی و صوتی ، اتاق جلسات عمومی و سخنرانی های فرهنگی ، یک اتاق مطالعه دو طبقه و یک اتاق مطالعه که شما می توانید راحتی یک کافه متحرک را احساس کنید. لپ تاپ ها و شارژرها را می توان آزادانه اشغال و استفاده کرد ، و درب تاشو باز است تا امکان فعالیت های مختلف فرهنگی مانند گفتگو با کتاب و کنسرت های کوچک در میان پارک Dongchundang را فراهم کند.

این مجموعه 2357 عنوان کتاب شامل کتابهای توصیه شده برای جوانان و بزرگسالان و کتابهای علوم انسانی در موضوعات را ارائه می دهد و یک سیستم مدیریت کتاب RFID برای ارائه خدمات استفاده سریع و راحت از کتاب معرفی شده است. روزهای سه شنبه تا شنبه 5 روز در هفته باز است و روزهای هفته از ساعت 12 ظهر تا 8 شب باز است و شنبه ها از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر باز است. روزهای دوشنبه و تعطیلات رسمی (از جمله یکشنبه ها) که توسط خدمات دولتی تعیین شده است تعطیل است.

شهردار پارک یونگ هیون گفت: “من امیدوارم که کتابخانه بتواند به راحتی به عنوان خانه من استفاده شود و امیدوارم که جوانان بتوانند به طور کامل فردیت و رویاهای خود را در کتابخانه کوچک اتاق Songchon Dream e تحقق بخشند.”

از تاریخ بیست و هشتم ، به کتابخانه کوچک اتاق الکترونیکی Songchon Dream کارت عضویت و خدمات وام کتاب صادر می شود. برای اطلاعات بیشتر ، با کتابخانه کوچک Songchon Dream e Room (☎626-2797) یا مرکز فرهنگی Daedeok-gu (608-6282 contact) تماس بگیرید.

[ad_2]