فوریه 4, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu ، Daejeon ، سمیناری را برای کارمندان برگزار کرد و از کارشناسان دعوت کرد تا یک مدل اقتصادی از نوع Daedeok را بسازند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu ، Daejeon (پارک شهردار گو جئونگ هیون) ، دو کارشناس اقتصادی از دفتر منطقه 3 را دعوت کرد تا برای غلبه بر بحران اقتصادی کرونا 19 و ساخت یک مدل اقتصادی از نوع Daedeok ، سمیناری را برای کارمندان برگزار کنند. .

سخنرانی ها و سخنرانی های پروفسور Ryu Ta-chang از دانشگاه Woosong “فعال کردن کوچه ها و رهنمودهای اقتصاد منطقه ای” و پروفسور Joon-Ho Yang “ایجاد اقتصاد محلی دوچرخه سواری از طریق ارزهای محلی” در این سمینار ارائه شد.

گوو سال گذشته با آماده سازی برای اولین بار “یک برنامه جامع بهبود اقتصادی” در شهر دژئون برای غلبه بر رکود اقتصادی کرونا 19 نتایج اقتصادی قابل توجهی به دست آورد. بر اساس این تجربه ، کارگاه آموزشی بحث عمیقی در مورد چگونگی شکستن بحران اقتصادی کنونی و ساختن اقتصاد با فضیلت حلقه.

شهردار پارک گفت: “کرونا 19 اقتصاد محلی را به لبه پرتگاه سوق می دهد ، اما ما با تحکیم تخیل و ظرفیت سیاسی برای نجات اقتصاد همچنان به آن پاسخ خواهیم داد.” زندگی من را از طریق بیمه تغییر می دهد. “

در همین حال ، در تاریخ 26 ، کو قصد دارد یک مجمع آزاد برای دعوت از اساتید دانشگاه ، محققان و کارشناسان عملی در زمینه اقتصاد و جستجوی اقدامات جامع برای احیای اقتصاد متناسب با وضعیت محلی برگزار کند.

[ad_2]