فوریه 1, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu ، Daejeon ، در انتشار Daedeok e-loum ، هدف شناور 100 میلیاردی کسب شده در سال جاری ، از 10 میلیارد بوی بد بیشتر کرده است!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (شهردار Gu Park Park Jeong-hyun) در تاریخ اول اعلام کرد که صدور Daedeok e-roum ، یک پول محلی صادر شده برای احیای اقتصاد محلی و تقویت جامعه ، بیش از 10 میلیارد درآمد کسب شده در سال جاری است.

به گفته گو ، Daedeok e-Roum اولین بار در ماه ژوئیه سال 2019 در Daejeon راه اندازی شد و به لطف محبوبیت انفجاری آن ، سال گذشته 92.4 میلیارد درآمد کسب کرد که سه برابر هدف اولیه 30 میلیارد درآمد بود. مبلغ هدف برای این سال 100 میلیارد درآمد کسب شده است و پیش بینی می شود که تا پایان سال به مقدار هدف برسد.

Daedeok e-Roum اولین 230 دولت محلی بود که سال گذشته ارزهای محلی را در سراسر کشور صادر کرد و جایزه بزرگ نماینده ملی مارک و جایزه Grand Policy را از انجمن سیاست کره دریافت کرد که از بهترین کارشناسان سیاست در این کشور تشکیل شده است. کشور کره. همچنین ، برای دومین سال متوالی ، جایگاه یک مارک نمایندگی را در Daedeok-gu تضمین کرد و در میان 10 خبر برتر انتخاب شده توسط ساکنان ، مقام اول را کسب کرد.

از سی و یکمین ماه ماه گذشته ، با توجه به استفاده از Daedeok e-loum ، که 10.5 میلیارد بوی بد گرفته است ، توسط گروه های سنی ، 30٪ برای 40s ، 27٪ برای 50s ، 17٪ برای 60s و بیشتر ، 17 for برای دهه 30 و دیگران. کوره عمدتا در مناطق نزدیک به زندگی ساکنان ، مانند صنایع غذایی 35 ، صنعت توزیع 25 medical ، صنعت پزشکی 17، ، آکادمی / اوقات فراغت 9، ، پمپ بنزین 6 used استفاده می شود.

جئونگ هیون ، شهردار پارک ، گفت: “Daedeok eRoum به عنوان یک مارک ارزی محلی به نمایندگی از کره شناخته می شود و در شرایط کرونا 19 پشتیبانی بسیار خوبی از اقتصاد محلی دارد.” به عنوان یک ارز محلی که منجر به دوران پس از تاج است فردا. “ما توانایی های سیاسی خود را متمرکز خواهیم کرد تا موتور رشد اقتصادی و الگوی اقتصادی با فضیلتی باشیم که جوامع را تقویت می کند.”

از طرف دیگر ، Daedeok e-Roum یک واحد پول محلی است که می تواند در تمام مناطق Daejeon مورد استفاده قرار گیرد و 10٪ از پول ماهیانه را به 1 میلیون درآمد ماهانه پرداخت می کند.

[ad_2]