ژانویه 28, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu ، Daejeon ، خدمات مالی ترجیحی را به مودیان محلی ارائه می دهد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (شهردار Gu Park Park Jeong-hyun) 11514 نفر را که صادقانه مالیات محلی را در سال جاری پرداخت کرده اند به عنوان مودیان وفادار انتخاب می کند و “خدمات مالی ترجیحی را برای مودیان محلی” ارائه می دهد.

به گفته کو در تاریخ 28 ، این سرویس از سال 2009 ترویج شده است تا انگیزه های مالی را به مودیان صادق فراهم کند تا فضایی ایجاد شود که در آن ترجیحاً با مودیان صادق رفتار شود و فرهنگ پایدار پرداخت مالیات ایجاد شود.

فرد منتخب یک مayدی شخصی است که در حوزه قضایی زندگی می کند و در پنج سال گذشته از بدهی های مالیاتی معوقه ای برخوردار نبوده است و مpدی است که صادقانه مالیات های محلی بیش از 500000 درآمد سالانه را پرداخت کرده است. آنها خدمات مالی ترجیحی مانند سپرده های منظم و نرخ بهره وام برای سال آینده (0.1٪ برای هانا بانک ، بانک Saemaul ، Hoedeok Nonghyup و Shintanjin Nonghyup 0.05٪ فقط برای تازه واردان) و هزینه های ترجیحی دریافت می کنند.

برای استفاده از خدمات مالی ترجیحی ، می توانید با مراجعه به م institutionسسه مالی مورد نظر با تأیید مالیات دهنده وفادار ارسال شده از دفتر بخش ، اقدام کنید.

شهردار پارک جئونگ هیون گفت: “من می خواهم از مالیات دهندگان صادق تشکر کنم که علیرغم شرایط سخت اقتصادی مانند گسترش کرونا 19 در گسترش فرهنگ سالم پرداخت مالیات کمک کرده اند. من تمام تلاش خود را خواهم کرد.”

[ad_2]